Кристина.k

Помадка для брів, яка переживе мене. Topface Instyle gel.

Помадка для брів, яка переживе мене. Topface Instyle gel.

Мене завжди дратували олівці для брів і ще більше мене дратувало те, наскільки швидко вони закінчуються. Тому рік назад я вирішила спробувати для себе помадку для брів. Головний мій страх при покупці цього засобу для брів полягав в тому, що помадкою можна намалювати тільки графічні темні брови. Але я все ж таки ризикнула купити.

Пакування. Засіб знаходиться в маленькій скляній баночці об'ємом 3,5 г.. Все надійно закривається і за стільки часу не зламалось, не тріснуло (хоча подала ця баночка десятки разів).

Текстура. Засіб представляє собою густу пастоподібну помадку, яку слід наносити скошеним пензликом. Помадка дуже гарно розтушовується і нашаровується за необхідності. Швидко засихає після нанесення. Розхід просто мінімальний, краплини вистачає на оформлення обох брів. Макіяж брів з цим засобом дуже стійкий, переживе дощ і жирну шкіру. Варто зазначити, що за один рік, текстура зовсім не змінилась і не засохла.

Відтінок. В мене досить світла шкіра і русяве волосся. Мені легко переборщити з засобами для брів. Але вирішила брати відтінок 003 Auburn і не прогадала. Відтінок не темний, холодний але без сірого підтону. Цей колір підійде більшості дівчатам, тому що засіб можна нашаровувати або наносити ледь помітно.

Отже, якщо ви хочете купити раз і назавжди (роки 3, точніше) засіб для брів і не паритись, то варто спробувати цю помадку. З нею можна добитися як графічних брів, так і легенько підкреслювати натуральні брови. Не бійтеся, обов'язково звикнете😌.

Помадка для брів, яка переживе мене. Topface Instyle gel.
Помадка для брів, яка переживе мене. Topface Instyle gel.