☕️ Karina ☕️

Чому я ніколи не куплю ці засоби для вмивання

Чому я ніколи не куплю ці засоби для вмивання

Не рекомендую тобі користуватися цими продуктами. Зараз поясню чому і запам'ятай це, якщо хочеш зберегти собі шкіру.

Вміст таких речовин, як "Stearic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid, Palmitic Acid разом із Potassium Hydroxide" робить твій засіб очищення аналогічний по складу зі звичайним милом.

Такі продукти будуть висушувати твою шкіру, призводити до роздратування (незалежно від типу) та перманентно руйнувати захисний епідермальний бар'єр шкіри.

Агресивні ПАВ змусять шкіру включити механізм захисту і компенсаційно виділяти ще більше себуму, через що стан шкіри почне погіршуватися.

Сухість, відчуття стягнутості після очищення, ефект очищення "До скрипу" - це НЕНОРМАЛЬНО.

Sodium Hydroxide я б теж не рекомендувала у використанні. Бо це сильний луг. У високій концентрації може призвести до сильних опіків, подразнення та почервоніння шкіри. Тому контакт із цією речовиною є шкідливим. Він, до речі, присутній у складі досить відомих умивалок (Avene Seborrheiques Cleanance Gel, La Roche Posay Effaclar H Iso-Biome Cleansing Cream)

Саме через це, засоби із фото ніколи не будуть присутні в моєму догляді. ⬇️

Швиденько переглянь склад свого засобу для очищення шкіри.

Чому я ніколи не куплю ці засоби для вмивання
Чому я ніколи не куплю ці засоби для вмивання