Б'юті-спільното, підкажіть!

Б'юті-спільното, підкажіть!
Б'юті-спільното, підкажіть!
Б'юті-спільното, підкажіть!
Б'юті-спільното, підкажіть!

Річ у тому, що, за всієї моєї любові до Мейкапу, в ньому, на жаль, представлені далеко не всі любі моєму серцю бренди. Раніше цю проблему вирішували замовлення з закордонних магазинів косметики, але ось уже майже рік, як вони затаврували нашу країну як «прокажену» і перестали сюди доставляти замовлення, а зв'явуватися з посередниками не хочеться. Більшості моїх улюблених скінкеа-продуктів мені сяк-так удалося знайти альтернативу, доступну на Мейкапі, але три мої ідеальні ідеали лишилися незамінними: ідеальний за всіма параметрами бальзам для губ Biossance squalane+rose vegan lip balm, а також ідеальні для моєї жирної шкіри базовий поживний крем Votary super seed nutrient cream і мінеральний санскрін Ultrasun mineral SPF 30. Крім цих брендів сумую також за Summer Fridays, Fresh, Dr. Dennis Gross... (список насправді дуже довгий). Тож я загорілася думкою звернутися до команди Мейкапу з проханням розширити свій асортимент брендів, особливо, коли завдяки допису однієї з учасниць makeup club виявила, що на Мейкапі з’явився Drunk Elephant. У зв’язку з цим таке питання до вас: чи звертався хтось до Мейкапу з подібними пропозиціями, і, якщо так, то чи був якийсь результат? Плюс, якщо я не одна така (а, думаю, серед вас теж є ті, кого закордонні магази позбавили доступу до улюблених брендів), то, гадаю, є сенс об’єднатися і написати Мейкапу побільше листів з ідентичними віш-лістами брендів (ваші+мої), можливо, тоді буде більше шансів, що наші прохання врахують. Б’юті-спільното, що скажете?