anya_kozachenkoo

Кожна мама особлива #ilovemymommakeupclub

Кожна мама особлива #ilovemymommakeupclub

Вітаю всіх матусь з Днем матері💕
Ми з мамою часто проводимо бюті вечори та бюті сніданки, тому хочу поділитися з вами нашими засобами.
Що використовую на даний час я:
1) лосьон для тіла Jardin Boheme episode romantique, який має просто неймовірний освіжаючий фруктовий аромат;
2) очищуючий баттер для обличчя The body shop camomile, класно очищує обличчя він макіяжу, не викликає закритих камедонів;
3) крем для вмивання Murad, якийсь при контакті з водою перетворюється в густу пінку, добре і м'яко очищує шкіру після використання баттера, прибирає його залишки, не сушить шкіру;
4) очищуюча маска Glamglow supermud clearing, чудово бореться з висипанням та очищенням пор, одна з моїх улюблених масок для очищення обличчя, це моя найкраща знахідка протягом 3 років;
5) тонер з зеленим чаєм Benton, добре тонізує шкіру після очищення;
6) нічний серум Madara, зволожує та пом'якшує шкіру;
7) легкий крем під очі Dr. Brandt, непоганий, але і ненайкращий;
8) нічний крем для обличчя Elemis superfood midnight, має приємний аромат та добре живить шкіру, дуже люблю догляд від цього бренду;
9) закінчую свою рутину маскою для губ Laneige з ароматом м'ятного шоколаду, обожнюю ці масочки за ефект та аромати.
Тепер мамині засоби, в неї шкіра суха (пишу з її слів)
1) крем для тіла Garnier superfood з авокадо, має приємний аромат та гарно зволожує шкіру після душа;
2) очищуюче молочко для обличчя від L' Loreal, користуєть мама ним вже протягом 4 років, це її знахідка, міняти його не хоче;
3) гель для вмивання антивіковий Peter Thomas Roth, користується рідко, так як він підсушує шкіру;
4) серум La Roche-Posay, хороший, але липкий, єдиний його мінус для мами;
5) олія сквалана від The ordinary, подобається використовувати з роллером для масажа обличчя;
6) крем під очі Revuele hemp me!, просто найкращий, чудовий об'єм та гарне зволоження;
7) зволожуючий крем для обличчя Collistar, гарно зволожуює, але має дуже різкий аромат;
8) бальзам для губ Sierra Bees, рятівник для сухих губ, вистачає довго.
Ось так ми провели вчорашній бюті вечір🥰

Кожна мама особлива #ilovemymommakeupclub
Кожна мама особлива #ilovemymommakeupclub