O_Skomska

Захват, чи розчарування?

Захват, чи розчарування?

Обожнюю матові помади, тому обрала для себе Makeup Revolution IRL Whipped Lip Creme у відтінку ESPRESSO NUDE.

Вартість : 200 -300 грн взалежності від відтінку.

Помада має дуже красивий, мінімалістичний дизайн, матову основу та золотистий ковпачок із тисенням літери R.

Колір флакону відразу викликає асоціацію із відтінком помади.

Захват, чи розчарування?
Захват, чи розчарування?
Захват, чи розчарування?

Аплікатор не великий, зручний , приємний по відчуттях.

Ним легко працювати , виводити контур та наносити засіб.

На руці відтінок виглядає ніби пильна трояна, а на губах звичайний світлий нюд.

Текстура дуже не звична для мене по відчуттях - кремова, шовковиста, насичена, щільна .

  • коли тільки отримала помаду мені вона дуже сподобалась по дизайну , флакон приємний на дотик і в цілому перше візуальне враження позитивне.
  • відкрила її і тут відразу суттєвий мінус - вона має дужеее неприємну віддушку. Аромат особисто мені нагадує лікувальний трав'яний , хімозний сироп. При нанесенні віддушка суттєво відчувається , це дуже не приємно . Через пару хв вона зникає, але все ж ...
  • текстура засобу м'яка, кремова та дуже ніжна, я ще не мала схожих помад , хоча мала досвід лише з Мейбелін і Relouis Nude Matte Complimenti , це щось абсолютно інше по відчуттях.
  • дуже щільна, пігментована можна нашаровувати , але тоді стає не комфортно і вона відчувається на губах.
  • достатньо стійка. На мені особисто тримається пів дня . Я можу випити дві кави і при цьому вона взагалі не зникає . Саме після обіду, вона трішки сходить з губ , але не п'ятнами , чи із слизової , а рівномірно , це не кидається в очі, просто хочеться ще раз поновити , щоб добавити чіткості та насиченості.
  • спочатку не сушить , але все ж після декількох годин носки - хочеться зволоження, або потрібно підготовлювати губки , можливо тоді і не буде такого відчуття.
  • має м'який матовий фініш;
  • 100% веганський продукт.

Makeup Revolution IRL Whipped Lip Creme непогана помада, але має свої нюанси . Для мене самий суттєвий мінус - це аромат , який перекриває всі плюси .

Особисто для себе я її не повторила б . Тому і не можу порекомендувати ...