Вікторія М🌹

Сухість губ йде геть

Сухість губ йде геть

Колись в мене була нічна маска для губ Eveline з бананом і з тих пір та поки я не придбала бальзам Eveline "Солодкий кокос" мені не траплялось нічого кращого по багатьом критеріям

Зокрема бальзам "Солодкий кокос" має безліч позитивних якостей:

🥥 запах - крутецький солодкуватий аромат кокосу, не хімозний та легенький

🥥 зручність - обожнюю таке упакування, де не треба нікуди лазити пальцями чи щось діставати чимось, а де все просто- вичавив та намастив

Сухість губ йде геть

🥥 консистенція- бальзам не схожий на вазелін (хоча його багато в складі, та про це пізніше), не розтікається, не липкий, приємний на губах

🥥 час - бальзам не зникає з губ дуже швидко, а якщо нанести його на ніч і не витерти об подушку- залишається до самого ранку

🥥 зовнішній вигляд на губах- отримуються соковиті блискучі губки, які до того ж виглядають доглянутими

🥥 дія - бальзам прибирає сухість губ, зникає відчуття стягнутості, зволожує їх, надає блиску, захищає від обвітрювання та лущення

Крім того, що я наношу цей бальзам кожного вечора, я ще полюбляю використати його перед макіяжем губ для їх живлення, потім промакую серфеткою і будь-який кольоровий продукт добре і краще лягає, коли губи мягенькі

Polybutene, Helianthus Annuus Seed Oil, Petrolatum, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Behenate, Lanolin, Argania Spinosa Kernel Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Cocos Nucifera Fruit Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis Seed Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Aroma, BHT, CI 77891.

В ньому багато хороший інгрідієнтів, такі як алое вера, вітамін е, вітамін с, касторова олія, кокос, ланолін, олія арганії, олія ши (каріте)

Але наявність на перших позиціях Polybutene та Petrolatum мене настрожує, так як вони отримані з нафти, і наносити подібний склад на обличчя не хочеться

Проте моїм губам нічого іншого так не допомагало, як бальзами від Eveline

Я буду вдячна, якщо ви поділетесь і своїми рятівниками для губ, я впевнена, що існує щось краще, проте ми ще не зустрілися 🌹