Tanserb

Ніжне бронзування, легке сяйво з Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder

Ніжне бронзування, легке сяйво з Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder
Ніжне бронзування, легке сяйво з Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder

Коли настає весна, то мені хочеться сяяти. Я дістаю всі свої сіяшки: і метеорити, і тональний з сяючими частинками, звісно, хайлайтер, та ось і цей брокер. За бюджетну ціну Catrice зробили чудовий продукт!

Ніжне бронзування, легке сяйво з Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder
Ніжне бронзування, легке сяйво з Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder
Ніжне бронзування, легке сяйво з Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder
Ніжне бронзування, легке сяйво з Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder

Формула пудри – запечена. Помел дуже дрібний. Сама по собі ця пудра дуже ніжна, приємна. Вона легко набирається на щітку та гарно лягає на шкіру. Дуже добре та легко тушується.

Пігментація середня, та сам відтінок доволі ніжний, не дуже яскравий. Це все дуже полегшує нанесення. Пудра не плямить, наноситься рівномірно.

Виглядає на шкірі як поцілунок сонця. Дуже ніжно, легко, натурально. Мені дуже до вподоби цей ефект. І так, це легке мерехтіння – ну казка!

Відтінок правильного бронзеру, з легким теплим підтоном. Але не рудий. Ефект загару. Те, що повинен давати бронзер

Дуже люблю використовувати цей бронзер не тільки на шкірі обличчя, а й у складці віка при макіяжі очей. Дуже гармонійно виходить:

Ну дуже красивий бронзер. Це сяйво! Мурморові прожилки! Гарний відтінок, ніжне сяйво, легкість у використанні. І при цьому бюджетно! Німці постаралися! До нього тягнеться рука. Зараз я їм користуюся, навіть, частіше, ніж моїм улюбленим theBalm Bahama Mama (про нього писала тут - https://club.makeup.com.ua/post/35270/ )