Інна ✨

Maybelline New York Color Sensational Vivid Hot Lacquer Lippenstift у відтінку 70 So Hot

Maybelline New York Color Sensational Vivid Hot Lacquer Lippenstift у відтінку 70 So Hot
Maybelline New York Color Sensational Vivid Hot Lacquer Lippenstift у відтінку 70 So Hot

Просто обожнюю цей блиск! Це справжня лакова помада, яка має певні особливості при нанесенні, але це самий красивий колір, якій я дуже часто ношу у повсякденному житті і завжди до нього повертаюсь!

Блиск для губ Maybelline New York Color Sensational Vivid Hot Lacquer Lippenstift у відтінку 70 So Hot - це по-справжньому дуже гараче! Лаконічне пакуівння, але всередені - скарб! Зручний аплікатор з поглибленням, якій чудово наносить продукт на губи. Консистенція блиску дуже густа та щільна, наносити треба тонким шаром, інакше продукт затече за контур, перейде на зуби і зіпсує вам весь настрій. Тому наносимо тоненько, прибираємо залишки біля слизової і насолоджуємось шикарними лаковими губами та отримаємо компліменти від оточучих.

Колір неймовірний - кораловий, соковитий, насичений, дуже красивий! З часом продукт трохи фіксується і взягалі нікуди не тече. Так, буде відбиватись, бо це не стійка матова помада, але як для лакового продукту стійкість дуже гарна - він спокійно пережевє перекур, каву/воду, не жирний перекус. Не складно перенанести всередені дня і комфортно відчувається - для мене це продукт, що я нанесла і забула.

В кого які улюблені яскраві продукти для губ? Поділіться, дуже цікаво, хто що використовує червоно-коралового для повсякденного життя, бо я завжди у пошуках чогось новенького)

Maybelline New York Color Sensational Vivid Hot Lacquer Lippenstift у відтінку 70 So Hot
Maybelline New York Color Sensational Vivid Hot Lacquer Lippenstift у відтінку 70 So Hot
Maybelline New York Color Sensational Vivid Hot Lacquer Lippenstift у відтінку 70 So Hot