Tanserb

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick у відтінках 35 “Cheeky” та 100 “Charmed”

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick у відтінках 35 “Cheeky” та 100 “Charmed”

Побачила я ці помади на просторах інета і зрозуміла, що мені це треба спробувати! Першою я купила знаменитий і, напевно, самий ходовий і нюдовий відтінок 35 "Cheeky". Посвотчив його в реальному магазині, а купила на makeup. Як я потоваришувала з цією помадою і чому спочатку не сталося кохання Перші рази, коли я наносила цю помаду, її зовсім не зрозуміла. Ні, щодо стійкості якраз усе було зрозуміло. Так, стійка. Але її липкість мене просто вбивала. Вона дуже важко лежала на губах і постійно липла. Я її відчувала на губах увесь час! І це було дуже неприємно. Ось прямо огидно. Чому я пишу в минулому часі? Та тому, що одного разу я вирішила нанести цю помаду не щедро, як завжди, а тоненьким шаром. Спонжиком помади я акуратно провела по шийці флакона, прибравши надлишки помади та залишивши цієї помади на спонжі зовсім трохи. Нанесла. Ці помади дуже пігментовані! І навіть зовсім невеликої кількості продукту на щіточці цілком вистачає для гарного рівномірного щільного покриття. І ура, при такому варіанті нанесення помада виявилася дуже зручною! Кохання сталося!

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick у відтінках 35 “Cheeky” та 100 “Charmed”
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick у відтінках 35 “Cheeky” та 100 “Charmed”
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick у відтінках 35 “Cheeky” та 100 “Charmed”

Дизайн – стильний, класний, сучасний, хоч флакон й трохи громіздкий. Відтінок пластику флакона збігається (майже) з відтінком помади, і це зручно

Спонж – невеликий, не надто пухнастий. Дуже зручний. Їм дуже зручно, як окреслювати контур, так і наносити на всю шкіру губ.

Аромат – приємний, цукерковий. Я його відчуваю лише у момент нанесення.

Текстура – це рідка помада, але густа, щільна. Для гарного щільного нанесення вистачає мінімуму продукту

Пігментація - Шикарна! Дуже пігментований продукт. Напівсухим спонжем повністю перекриється пігмент губ

Липкість - Про неї я писала спочатку. Якщо нанести помаду товстим шаром, то так, липнутиме просто безбожно. Але якщо наносити невелику кількість помади (невеликої кількості вистачить з головою для відмінного та щільного покриття), то невелика липкість може відчуватися хвилин 5, а потім помада сідає і стає абсолютно комфортною

Стійкість - За стійкість я її дуже люблю. Чудово тримається на губах. Але! У мене вона трохи відбивається на чашці, особливо, якщо пити каву майже відразу після її нанесення (хвилин через 5). А ось на щоці у чоловіка не відбивається ))) І так, якщо ви будете їсти жирну їжу, то вона, звичайно ж, трохи зітреться. Ці водостійкі помади, але розчиняються жирами. Тому така помада видаляється як гідрофільним маслом, так і соняшниковим, оливковим, майонезом і т.п )))

Демакіяж – просто водичкою не змиється. А ось міцелярною водою, гідрофільною олією (або будь-якою іншою олією) – на ура

Фініш - у назві написано Vinyl (Вініл), і так, так і є. Як тільки наносиш помаду в ній більше за глянець. Але коли помада підсихає і сідає, глянець йде. Фініш стає не матовим, а ось справді вініловим. І ці помади так сильно не підкреслюють складочки губ, як матові. Що чудово для вікової шкіри

Чи сушить шкіру – мені ні. А ось матові сушили безбожно

35 "Cheeky" - нюд, який, напевно, підходить всім. Холодний, коричнево-рожевий, трохи з припилений. Не яскравий. Але й не зливається зі шкірою губ. Гарний відтінок, не дарма, один із найбільш популярних у цій лінійці. Цей відтінок представлений в Україні в офлайн магазинах, можна піти та потестити

100 Charmed - теж нюд, але вже теплий. Він більший у персиковий. Трохи яскравіше, ніж 35, виразніший. Відмінно освіжає, за що я його люблю навіть трохи більше, ніж 35. Купувала без затесту (в офлайн магазинах цього відтінку немає), я купила його на Makeup з доставленням з EC. Відтінок вибирала по свотчах. І не прогадала. Дуже люблю його!

Свотчі для порівняння

Підсумок. Спочатку я не зрозуміла ці помади через липкість. Але виявилося, що їх треба наносити дуже тонким шаром, тоді все буде чудово! Люблю їх комфорт (якщо наносити тонко), вініловий фініш, стійкість, те, що вони легко та рівномірно наносяться (взагалі немає проблем із нанесенням), і розкішний ряд відтінків. Шкода, що в Україні представлено мало відтінків, а ось з Європи можна замовити будь-які! Ці відтінки явно не останні у моїй колекції. Придивилася собі ще два 😂 ̶П̶о̶к̶а̶ ̶д̶в̶а̶

А ви знайомі з цими помадами? Кохання сталося?