Інна ✨

Тiні-желе для повік LCF Silver & Mint Jelly Eyeshadow у відтінку 3

Тiні-желе для повік LCF Silver & Mint Jelly Eyeshadow у відтінку 3

Це просто якась знахідка!

Тіні у приємному пакуванні, у пластиковой баночці з кришкою. У лінійці є три відтінки, але самий красивий та цікавий саме тон 3. Це купа синіх блискавок на прозорій базі, які сяють, як космос! Тіні желейной консістенції, я придбала свої майже 2 роки назад і вони не застигли, все такі ж м'які на дотик. Гарно наносяться пальчиком обо плоским синтеничним пензлем. Я використовую їх як топер для блакитно-фіолетових тіней, щоб додати сяйва, або самостійно - дуже гарно виглядають у внутрьошньому куточку ока, на всій рухомій повіці або навіть на вилицях чі на тілі - за рахунок того, що у продукту немає ніякої кольорової бази і дуже багато маленьких блискавок, вони дають на шкірі ефект вологого сяйва. Не стягують продукти під собою, фіксуються і дуже стійки. Можно нанести тоненько, можно нашарувати, з продуктом дуже просто працювати.

Колекція Silver & Mint вийшла давно, але я часто бачу ці маленькі баночки у продажі в фізичних магазинах на стендах LCF. Всім, хто полюбляє блискучі прикрашалочки, це треба! Дуже бюджетно і дуже якісно - виблискує, наче я не за 50 гривень це купила, а значно дорожче.

Тiні-желе для повік LCF Silver & Mint Jelly Eyeshadow у відтінку 3
Тiні-желе для повік LCF Silver & Mint Jelly Eyeshadow у відтінку 3
Тiні-желе для повік LCF Silver & Mint Jelly Eyeshadow у відтінку 3
Тiні-желе для повік LCF Silver & Mint Jelly Eyeshadow у відтінку 3