ksnklb

Тіні від Pudra

Тіні від Pudra

Як тільки вийшло сонечко, я одразу взяла в руки базу, рефіл тіней Pudra у відтінку 27 та тепер готова ділитись своїми враженнями.

Тіні від Pudra

Рефіл приїхав у картонному пакуванні, дизайн бренду Pudra виглядає досить стильно.
Рефіл йде окремо, тому можна зібрати цілу палетку при бажанні.
Також стильно виглядає тиснення з назвою бренду.

Загалом це просто гарний однорідний фіолетовий відтінок.

Якщо звичайно нанести, то відтінок не такий насичений, але лягає добре на повіко.
У залежності від освітлення змінюється насиченість.
Стійкість середня на не жирній повіці, сходить непомітно, не осипається. Трохи забивається у складки.
Під кінець вечора цих тіней може вже не бути на повіці.

Базу я використовувала від Glambee.
Тут вже насиченість краща, тіні лягли рівно туди, де була нанесена база. А ще я помітила, що одразу тіні з базою почали скочуватись і утворюватись невеликі грудочки, виглядає це не акуратно.
З базою світло вже не грає основну роль, що добре.
Також стійкість з базою буде значно кращою.

Вже коли фотографувала рефіл, я помітила, що у нього вийшов термін придатності. Купляла я його у листопаді, а термін придатності до .01.24.
Можливо, саме тому він почав скочуватись з базою. Але всерівно, сухі текстури можуть зберігатись і довше.

Насправді склад багатьох косметичних засобів залишає бажати кращого, склад цих тіней не виняток. Тому тут більше варто орієнтуватись на чутливість очей та індивідуальні алергічні реакції.

Mica – мінерал, що відноситься до групи шаруватих силікатів.
Talc – природний мінерал із групи шаруватих силікатів, через ризик забруднення азбестовими волокнами, може бути токсичним.
Paraffinum Liquidum – олія мінеральна.
Magnesium Stearate – стеарат магнію.
Ethylhexyl Palmitate – емолент.
Dimethicone – силікон.
Polybutene – полімер.
Propylparaben – парабен, консервант, через те, що парабени визнані потенційними руйнівниками ендокринної системи, дозволені лише в обмежених концентраціях.
Methylparaben – консервант з середнім рівнем безпеки.