Hurska🩷

Kerastase Elixir Ultime L’Huile Originale

Kerastase Elixir Ultime L’Huile Originale

Протягом року я заглядалась на цю олію для волосся. Але моя внутрішня 🐸 зупиняла мене, через думку -"а якщо не підійде?..." Але я все ж таки купииилаа олійку, і не пожалкувала, і внутрішня 🐸 щаслива.

Олійкою я користуюся вже близько шести місяців, тому в мене вже встигла скластися думка про цей засіб.

Kerastase Elixir Ultime L’Huile Originale - мій обов'язковий етап в догляді за волоссям.

  • Олія маруллова - одночасно живить, зволожує, створює захисний бар'єр і відновлює волосся.
  • Олія камелії - надає живильну, відновлюючу, захисну дію.
  • Олія аргани - інтенсивно зволожує.
  • Олія зародків кукурудзи - сприяє відновленню шовковистості і блиску волосся.
  • Олія прокаксі - сприяє живленню і відновленню волосся.
  • Екстракт амли + екстракт мірри сприяють проникненню олій у структуру волосся.
  • Екстракт імператорського чаю надає антиоксидантну властивість, захищає пігмент волосся.
  • Молекула Intra-Cylane збільшує щільність волосся.

Олійка мені дуже дуже сподобалась. От прям дуже. Вона розгладжує волосся, при цьому не забираючи об'єм, надає блиск, шовковистість волосся, зволоження в олійки середнє, також великим плюсом є те, що вона є термозахисною - якщо нанести її перед використанням стайлерів, то можна не перейматися, що стайлери завдадуть шкоди волоссю.

Я використовую олію через день, вже на чисте, висушене волосся як завершальний етап. Мені достатньо на мою довжину нижче лопаток пів нажаття на дозатор. Вам потрібно визначити свою дозу, щоб не перенавантажити волосся і воно не виглядало жирним. Наношу починаючи з кінчиків і підіймаюсь вище, на корені не наношу.

Об'єм: 100мл.
Підходить для всіх типів волосся.

Зовнішній вигляд
Олія масляної текстури, знаходиться в скляному флаконі, дозатор працює справно та видає необхідну вам дозу. Аромат дорогий, нішевий.

Kerastase Elixir Ultime L’Huile Originale - цю олійку буду повторювати знову і знову✨