Лілія

Хочу і буду! Бо він того вартий!

Хочу і буду! Бо він того вартий!

Дивилась огляд на нього в однієї дівчини, і вона з захватом про нього сказала таку фразу: "Дуже багато бачила порівнянь на цей скраб, аналогів "хочу/можу". Але ні. Хочу й буду!"

І от коли я його все ж придбала, то я зрозуміла і погодилась, що для нього не знайдеться аналогу, хочу і буду балувати себе, бо це вартує того

Хочу і буду! Бо він того вартий!
Хочу і буду! Бо він того вартий!
Хочу і буду! Бо він того вартий!
Хочу і буду! Бо він того вартий!

Перш, ніж я розповім трішки про цей засіб, я хочу зауважити, що ця косметика про атмосферу, про те, щоб вміти насолодитись моментом, процесом використання, нанесення, ароматом і відчуттями після.

  • Це сольовий скраб, він виглядає дуже "безобідно", але по жорсткости для мене він якраз ідеально збалансований (не занадто, і не замало).
  • залишає шкіру зволоженою, він містить доволі багато масел, і ця маслянистіть на шкірі після нього дуже приємна, і не дратує, як в інших скрабах
  • Залишає аромат! Це просто шок! Я його ще й підтримую олійкою Nuxe, яка має подібні ноти, і тоді взагалі такий шлейф, що можна й парфум не використовувати
  • а ще дуже красива баночка, рай для естета

Звісно, це дуже коштовний засіб, я шкодую використовувати його часто, але коли закінчиться, я все одно хотіла б придбати його ще раз.

Якщо побачите на нього знижку, то взагалі купуйте без вагань!

А які ваші улюблені скраби для тіла? Чи шкодуєте ви теж, як і я, витрачати багато коштів на скраб для тіла?