Tanserb

Manufaktura Beer Cosmetics Shower Gel

Manufaktura Beer Cosmetics Shower Gel

Чехи є чехи, тому у них пиво є всюди, навіть на другому місці у складі гелю для душа ))))

Manufaktura – це чеський бренд натуральної косметики. Я б дуже здивувалась, якби вони не зробили пивну серію )))

Manufaktura Beer Cosmetics Shower Gel
Manufaktura Beer Cosmetics Shower Gel

Пакування дуже приємне. Флакон був завернутий в паперовий пакет з квіточками, мілота. Сам флакон пластиковий, але дизайн у нього стильний, під скляну пляшечку. На горличку пов’язано бантик зі стрічки.

Текстура геля стандартна, не дуже жидка. Гель гарно піниться. Він чудово очищує шкіру і зовсім її не сушить. Відчуття на шкірі після душа найприємніші : шкіра м’яка, зволожена, чиста.

Аромат. Це окремий абзац. Він супер приємний. Попри те, що на другому місці в складі, після води, стоїть Beer (пиво), ніяких пивних нот в ароматі немає. Ця серія чоловіча. Але аромат у геля унісекс. Він тонкий, м’який, дуже елегантний, наче парфум. Нічого різкого, чи брутального. Трохи свіжості, крапелька цитрусових ноток. Після душа я на собі не відчуваю цей аромат (а шкода), а ось коли чоловік виходить з душа, та проходить повз мене, то я відчуваю тонкий шлейф аромату.

Цим гелем користувалися і я, й мій чоловік. Сподобався він обом дуже сильно. Дійсно чудовий гель для душа.