Stassyababy

Lamel румʼяна

Lamel румʼяна

Перш за все, слід відзначити високу пігментацію цих рум'ян. Це означає, що слід бути дуже обережною при їх нанесенні, аби не перетворити своє обличчя на яскраву рожеву пляму. Проте, завдяки своїй хорошій тушівці, їх легко розтушувати, створюючи природний і свіжий вигляд. Рум'яна тримаються на шкірі цілий день, що є великим плюсом.

Lamel румʼяна
Lamel румʼяна

Склад цих рум'ян включає наступні компоненти: TALC, MICA, KAOLIN, MAGNESIUM STEARATE, DIMETHICONE, PARAFFINUM LIQUIDUM, ETHYLHEXYL PALMITATE, PHENOXYETHANOL, TIN OXIDE, CAPRYLYL GLYCOL, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), RED 40 LAKE (RON OLDE BLACK C 7749), RED (LAKE CI 1585), RED 6 LARE (CI 15850), RED 27 LAKE (CI 45410), YELLOW 5 LAKE (CI 19140).

Нажаль, я повністю не розбираюсь я складі, але знаю шо тальк може забивати пори та призводити до прищіків.

Проте, маючи шкіру, схильну до висипів, я не помітила негативного впливу. Звичайно, все індивідуально, тому перед використанням варто звернути увагу на склад.

Загалом, ці рум'яна стали для мене справжнім коханням . Вони мають відмінну пігментацію, добре тушуються і тримаються цілий день.

Тому, якщо ви шукаєте якісні і доступні рум'яна, Lamel 406 Pitaya – чудовий вибір.

Дякую за увагу 💗