Дарина🦉

#Testmakeupclub #Firework

#Testmakeupclub #Firework

Привіт! Напевно всі вже бачили новинкі від Maybelline New York, - це яскраві туші Firework:

Lash Sensational Firework Mascara

Lash Sensational Firework Waterproof Mascara (водостійка)

Обидві зірки в однаковому яскравому дизайні (відрізняється колір напису та напис на водостійкій туші "Waterproof ".

Флакони дуже великі (але легкі), обємні, та виблискують на солнці. Ковпачки міцно закриваються, та мають дуже круті та гарні зірочки.

Об'єм 10 мл.

Обидва формата мають гелеву формулу з провітаміном B5, яка подовжує вії, не обтяжуючи та не склеюючи їх.

#Testmakeupclub #Firework
#Testmakeupclub #Firework
#Testmakeupclub #Firework
#Testmakeupclub #Firework

Щіточки у обох - едентичні. Гнучка (прям дуже гнучка) хвиляста силіконова щіточка. Дуже комфортна та зручна в використанні. Не драпає шкіру на повіках.

Також в середені гарний "захист", добре дозує кількість засобу, на щіточки його не багато (бо часто є така проблема на кінчики щітки).

Колір - теж едентичний, насичений чорний, різниці я не помітила.

Текстура - кремова.

Аромат - відсутній.

З нею було дуже зручно та комфортно, ніяких неприємний ситуацій не возникло. Дуже легко лягає на вії.

На фото 3 (або 4) шари, в ідеалі для повсякденного макіяжа для мене робити 2 шари, але захотілось більш видимого ефекту (+ я люблю ефект павучих лапок).

Дуже класно поддається нашарованню.

Дійсно надає об'єму віям та довжину - це помітно одразу, щодо до підкручування - ефект малий (але мені здається це залежить, ще і від вій, бо в мене вони прямі).

Протягом дня чудово себе поводить, не осипається, не друкується на повіках, не розмащується (носила 7 годин).

Змивала міцелярною водою, яка дуже вдало з нею впоралась.

Ця туш дуже для мене комфортна, із задоволенням користуюсь щодня.

Всі ті ж самі, характеристики, що і у попередньої! На фото 3 шари.

Цю би туш, я обрала для стійких мейків, або на дощову погоду. Бо водостійкість, дійно на висоті.

Моя звичайна міцілярна вода впоралась не дуже гарно. Терла багато разів, потім ще була пінка - і результат не ідеальний! Тож треба придбати спеціальний засіб для змиття (можливо гідрофільна олія, бальзам, або молочко) - я такого в арсеналі не маю.

Як висновок - я задоволена, і мені вони дуже сподобалися, дякую команді MUC та Maybelline New York за можливість тестувати новінки!

Всім гарного дня 🦉