Olena ✨

Якісне зволоження та приємна на дотик шкіра: зволожуюче молочко Velvet від Piel Cosmetics

Якісне зволоження та приємна на дотик шкіра: зволожуюче молочко Velvet від Piel Cosmetics

Молочко для тіла представлене у білій м’якій тубі, об’ємом 250 мл. Кришечка типу фліп-топ. Спереду та позаду мінімалістичні білі етикетки з усією необхідною інформацією. Молочко додатково захищене фольгованою мембраною. Є QR-код, за яким можна замовити нове молочко, коли попереднє буде закінчуватись.

Основні активні компоненти:

🔹 Гель алое вера - інтенсивно зволожує, підвищує пружність шкіри, тонізує.

Цей інгредієнт у складі другий, що мене тішить, адже дуже жирні текстури, де на самому початку у складі якісь масла, олії мені не підходять на теплу пору.

🔹 Олія аргани - пом’якшує та живить шкіру, повертає гладкість та пружність.

🔹 Олія моринги - зволожує, живить, підвищує пружність шкіри.

🔹 Гіалуронова кислота - відновлює водний баланс шкіри і надає тривале зволоження, усуває сухість.

🔹 Колоїдне срібло - має безпечну антибактеріальну дію, сприяє усуненню запалення.

Крім цих компонентів, у складі звичайно є емоленти, емульгатори та консерванти.

Якісне зволоження та приємна на дотик шкіра: зволожуюче молочко Velvet від Piel Cosmetics
Якісне зволоження та приємна на дотик шкіра: зволожуюче молочко Velvet від Piel Cosmetics

Молочко білого кольору, за консистенцією дуже щільне. Аромат м’який трав’янистий з нотками зеленого чаю. Через його структуру треба виділити трохи часу, щоб гарно розподілити по тілу, але результат вартує кількох витрачених хвилин.

Молочко швидко вбирається, після чого:

🔹 жодної жирності чи липкості на дотик

🔹 за відчуттями шкіра гарно зволожена

🔹 шкіра м’яка, як оксамит

🔹 усуває відчуття сухості (з першого застосування позбулась неприємних відчуттів на шкірі після використання невдалого гелю від Tink)

🔹 шкіра огорнена приємним легким ароматом, який орієнтовно за годину поступово зникає.

Для мене молочко Velvet стало чудовою знахідкою для зволоження шкіри на теплу пору, а його гарно доповнює гель з цієї ж серії: https://club.makeup.com.ua/post/39152/