Yana Osyka

Tower 28 Beauty Swipe All-Over Hydrating Serum Concealer 3.0 CC

Tower 28 Beauty Swipe All-Over Hydrating Serum Concealer 3.0 CC
Tower 28 Beauty Swipe All-Over Hydrating Serum Concealer 3.0 CC
Tower 28 Beauty Swipe All-Over Hydrating Serum Concealer 3.0 CC

Я не думала що консилеру від Kosas вистачить на всю холодну пору року. А біда в тому, що я замовила світлі відтінки на зиму. Тут весна, літо і в мене засмагає обличчя. Відкрила я Tower 28 і Hourglass в надії обрати найтемніший колір.

Зробила свотчі порівняння і побачила що по тону вони однакові, але відтінок різний. Tower 28 більш холодний. Трохи засмутилась, бо не люблю цей підтон. Але ок, треба просто нафарбуватись ним.

  • Далі нанесення. На жаль, він не повністю перекриває мої синці та червоне підборіддя (чомусь там погано лягає тональний). Спонж взагалі зносе консилер, пензликом трохи краща ситуація. Можливо, це через світлий відтінок, але навіть з використанням персикового коректора консилер мало що закриває.
  • На свотчі продукт має вигляд середнього перекриття, але на обличчі щось не те. Не скажу що консилер зовсім напівпрозорий, але й перекриває він не достатньо. Його можна додавати та нашаровувати, хоч це й зайвий час в макіяжі.
  • Протягом дня під очима не скочується, шкіру не сушить. З підборіддя майже зразу злізає. Так що стійкість середня, хоч і приємна текстура. Вона не надто водяниста і не надто густа - класична консилерна.

У висновку скажу так: це не поганий продукт для шкіри, яка не потребує сильного перекриття окремих зон. Консилер товаришує з будь-якою пудрою, не скочується і не западає в зморшки. Для щоденного використання це нормальна штука, але мені не достатньо. Тому консилер я використаю, але повторювати не буду. Надто посередній варіант.