Ta_nyaaaaaaa

Парфумований освіжувач повітря - спрей Tesori d’Oriente Hammam

Парфумований освіжувач повітря - спрей Tesori d’Oriente Hammam
Парфумований освіжувач повітря - спрей Tesori d’Oriente Hammam

Я дуже люблю аромати для дому. Найулюбленіший формат - дифузор. Це стосується ванни, кімнати чи коридору. Але цього разу я вирішила поекспериментувати і взяти ароматизатор у форматі спрею уже давно відомого та улюбленого для мене бренду Tesori d’Orientе.

Парфумований освіжувач повітря - спрей Tesori d’Oriente Hammam

Продукт має металеву пляшку з пластиковим дозатором. Загалом пакування доволі естетичне, у чорних тонах. Люблю таке.

Його об‘єм 250 мл.

Ціна стартує від 180 грн на акціях. Так і я дочекалася відповідного моменту 🤭

Зверніть увагу, така ціна дійсна і сьогодні!))

Дозатор з чорного пластику. Функціонує гарно, розпилює щедро і широко.

Також є захисна пластикова деталь, що у разі її використання гарантує відсутність випадкових натисків.

Насправді з цим ароматом продукції я уже знайома, конкретно завдяки кондиціонеру для білизни. І скажу, що від аромату парфумованого освіжувача він відрізняється.

Це однозначно свіжий, трав‘янисто-цитрусовий аромат. Особисто я від нього отримую масу задоволення. Дійсно чимось нагадує хамам.

Не солодкий і не приторний.

Схожий на аромат коштовних парфумів чи той самий запах у салонах 🤤

*для порівняння, аромат кондиціонеру для мене здається більш «суворим», але так само обожнюю його

Щодо стійкості, то мене вона цілком влаштовує. Аромат спрею у невеликому замкнутому приміщенні тримається 2-4 години за умови розпилення у повітря. Якщо розпилюю на текстиль/меблі/штори, то аромат стійкий протягом 6-8 год.

Неприємні аромати так поглинає/перебиває швидко і потужно.

Усе це в сукупності як для освіжувача - це топ 🔥

Також хочу нагадати і прикріпити інші аромати парфумованих освіжувачів, які представляє виробник.

І щиро раджу спробувати його! Особисто я тепер задумаюся наступного разу спробувати інший аромат чи замовити цей самий Хамам, бо ну дууууже він подобається!)