Чистикова Дарья

Ще одна помічниця ♡

Ще одна помічниця ♡

Вперше дізналась про щітку для миття та масажу голови тут, у спільноті. Довго роздумувала, але ваші відгуки та розпаковки відверто змусили мене її придбати. Одразу спойлер – ні краплі не пожалкувала 👌

Обрала першу, що знайшла на сайті мейкап. Особисто для мене критерій був один, щоб вона була чорна. Незнаю чому, але закортілось мати саме чорну 🤷‍♀️

Зупинилась на бренді BlackShade, знайомство перше, нічого поганого сказати про нього не можу. Але на початку, дана щітка була упакована лише в запаяний поліетиленовий пакет без жодних напіпок чи вкладишу. Тут незрозуміло, чи взагалі дійсно виробник цей, адже інформації нуль.

Зовні щітка виконана з пластику, після відкриття ніякого неприємного запаху не було. Декілька випадкових падінь вона вже пережила, тому роблю висновок, що пластик достатьо міцний і, суто візуально, щітка виглядає добре, без потертостей чи подряпин. Едине, що кидається в око, шов спайки безпосередньо на зовнішній стороні ручки, але для використання за призначенням це не створює проблем.

На внутнішній стороні силіконовий диск, на котрому розташовані зубці. Самі зубці м'які, трохи гнуться в різні боки, завдяки чому і досягається ефект масажу. Зубці по всій поверхні не однакові, блище до центру щітки вони менші.

За розмірами невелика, близько 9-10 см у діаметрі. Її зручно тримати між пальчиками та вона плотно "сидить" в руці, не ковзає у процесі.

Для себе вивела декілька способів використання:

✔️ Масаж голови "на суху"

Зазвичай роблю це перед сном, це дуже приємно і засинати після такого масажу значно легше. Масаж допомогає розслабити м'язи голови та шиї, покращує кровообіг, що повинно сприяти росту волосся. Доречі, науково доведено, що масаж голови допомагає позбутися стресів 🧐

✔️ У процесі миття голови

Щітка допомагає збити густу піну, тим самим краще очистити шкіру голови та волосся біля коренів. Тепер навіть одного промиття волосся шампунем мені достатньо для відчуття чистоти.

✔️ Для розподілення пілінгу чи скрабу для шкіри голови

Зручніше та ефективніше масажувати та розподіляти подіюні засоби щіткою, ніж пальцями.

Щітка призначена виключно для використання на шкірі голови, тому я ніяк не взаємодію з волоссям по довжені.

З плюсів я помітила, що тепер розхід шампуню чи інших засобів, котрі я наношу на шкіру голови, зменшився. Ну і просто, щітку надзвичайно кайфово використовувати, масаж голови — це окремий вид задоволення, ще і з користю ☺️

Підсумовуючи, девайс мені дуже сподобався, тепер думаю, як раніше я жила без нього? Щиро рекомендую до придбання 👌

Дякую за увагу ❤️