BELENKAYA

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor

У світі колористики цей колір назвали б "темний блонд", тому сьогодні буду виступати за свою біляву команду.

  • бути білявкою, це коли твій відтінок волосся постійно змінюється: від освітлення, від сезону, та і навіть від доглядових засобів, тому твоя зачіска трохи креативить без твоєї прямої допомоги;
  • світлий колір волосся має у собі до 30 (або навіть більше) різних напівтонів, тому ми гарно вигораємо на сонці і маємо подобу airtouch кожного літа, достатньо не вдягати картуз;
  • біляве волосся за статистикою більш густе, хоч і більш тонке (теж за статистикою :) );
  • біляве волосся часто асоціюється з чимось хорошим та невинним (навіть якщо це не так);
  • натуральний білявий колір довго приховує появу першої сивини, тому навіть якщо вона вже є, я просто сподіваюсь що її не видно;
  • біляве волосся часто не потребує фарбування, а це значна економія коштів, враховуючи розцінки на професійне втручання (дівчата ви титанеси, я б так не змогла);
  • біляве волосся часто вже виглядає як аксесуар (я до цього числа дівчат не вхожу, але заглядаюсь на інших яскравих білявок);
  • тільки блонд може бути "рожевим", "срібним", "пшеничним" і бозна яким ще;
  • білявки легко можуть перейти в команду інших кольорів без попереднього освітлення, адже в нас і так недостача власного пігменту, так би мовити "чистий канвас" готовий;
  • натуральні білявки — "вимираючий" вид, адже за останні 50 років наша чисельність знизилась з 49% до 14%, тому всі натуральні білявки це вже щось доволі рідкісне.

А щодо мейкапу, особисто я обожнюю мінімалізм та нюд у будь-якій незрозумілій ситуації, тому вже багато років обираю за основу свого макіяжу прозорий гель для брів, ББ-крем та багато рум'ян. Все інше мені не пасує, але залюбки подивлюся на ваші яскраві образи!