Darina🦉

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor

Мені дуже сподобалась ідея цього челенджу, тож залюбки доєднусь!

Протягом свого життя я була у всіх командах : брюнеткою, білявкою, рудою, шатенкою, і з різним пірячком.

І хочу сказати у всіх кольорів є багато плюсів! Тож вважаю кожен колір та відтінок волосся унікальним!👌🏼

Зараз я в своєму кольорі - руда, колір міді, пшениці, нещодавно мені сказали - що це колір льону! Досі не знаю чи руда я, чи русява...

Ось саме МОЇ переваги:

  1. Я хамелеон - і це дуже круто. Мій колір може бути вогником🔥, а може наближатися до команди білявок👩🏼‍🦳!
  2. Великий плюс для мене - я не знаю, що таке сивина. І дорочечі ніколи не бачила
    натуральних руденьких з сивиною.
  3. Мені дуже подобається поєднання мого кольру волосся та моїх зелених очей💚
  4. Велика радість для мене - це природній блиск (щоб його посилити, в літку, я фарбуюсь своїм же відтінком, але дуже рідко), або тоную волосся✨
  5. Економія на фарбі - бо задоволена кольором (можу пофарбуватися 2-3 рази на рік, це максимум)💸
  6. Іноді я люблю робити білі пасма - перевага в тому, що коли відростає волосся, то перехіду майже не видно.
  7. Я дуже помітна, мене важко загубити в натолпі, я в ньому виділяюсь🤣
  8. Мені пасують веснянки (в дитинсві їх було дуже багато, а зараз вони ледь помітні)
  9. Колір волосся гарно поєднується з темлими відтінками в макіяжі 🤎
  10. І головний з цих пунктів - мій колір волосся, обожнює мій батько, він можно сказати кайфує від нього, і це для мене найбільша перевага мого кольору!!!💗

Макіяж був створений за допомогою:

Макіяж був створений за домопогою:

👩🏼‍🦰Рум'яна - LAMEL Make Up Cheek Colour New - 408 відтінок

👩🏼‍🦰Подовжуюча туш для вій з ефектом накладних вій LAMEL Make Fly Lashhh Mascara -Black

👩🏼‍🦰BF01 Baby Face Powder запечена пудра для обличчя від Sinart

👩🏼‍🦰Тіні для повік Sinart Eyeshadow Velor - TS25 - шимер

👩🏼‍🦰Maybelline New York Affinitone Тональний крем - відтінок 03

👩🏼‍🦰Maybelline New York Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil Автоматичний олівець для брів 04 - Medium Brown

👩🏼‍🦰 Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick Стійка рідка помада для губ 35 - Cheeky

Всім дякую🦉

#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor