Mila__Mi

Ідеальний олівець для брів з пудровим напиленням + точилка до нього

Ідеальний олівець для брів з пудровим напиленням + точилка до нього
Ідеальний олівець для брів з пудровим напиленням + точилка до нього

Оформлення брів для мене є надважливим у створенні навіть самого мінімального макіяжу. Бо мої брові доволі світлі і надати їм виразності вкрай необхідно 😁

Я пробувала чимало засобів для оформлення брів і серед них знайшла тільки 2 фаворитів.

Але, спробувавши пудровий олівець від ViSTUDIO, в моєму списку додався ще один улюбленець, який зміг витиснути одного з двох моїх попередніх фаворитів, нижче розповім чому 🥰

І також розповім про чудову точилку від цього ж самого бренду.

Напочатку олівець знаходився в фірмовій коробочці, класичного чорного кольору з білими надписами

На ній можна знайти інформацію про склад, грамовку (олівець 1,8 г), термін придатності, штрих-код, QR-код, відтінок олівця та інше.

Олівець двосторонній: з одного боку сам олівець (гріфель виготовлений з пресованої пудри), який надійно закривається кришкою.

З іншого боку щіточка з синтетичного ворсу - для прочісування брів (яка також надійно закривається кришкою) після їх промальовування олівцем і надання бровам необхідної вам форми. І також вона ще чудово допомагає прибрати зайву кількість олівця (якщо ви раптом перестаралися).

Аромат у нього як такий - відсутній. Хіба що трошки можна відчути аромат дерева, біля грифелю.

Я обрала для себе найсвітліший відтінок - 108 (нагадує тауп), оскільки маю світлі бровки і він ідеально мені підійшов 😍

Це той відтінок, який на бровах виглядає максимально природньо і підкреслює природню красу моїх брів.

Інтенсивність кольору можна контролювати натиском на олівець при промальовуванні.

Гріфель середньої твердості, м'яко промальовує брови не травмуючи шкіру.

Він не ламається, аж до самого кінця (перед тим, як його вже потрібно точити), оскільки виготовлений з якісної сировини.

Ним можна гарно промальовати волоски, яких не дістає і також гарно промальовати більш крупні пробіли.

Стійкість та демакіяж ⬇️

Стійкість в нього дуже гарна, він шикарно тримається впродовж дня, аж до самого зняття макіяжу.

Це той самий ідеальний олівчик, який витримає як холодну, сніжну та дощову погоду, так і спеку, коли макіяж прям таки пливе. Тобто, може попливсти усе, окрім цього олівчика 😁

Демакіяж:
Олівець добре змивається як пінкою для вмивання, так і легкою міцелярною водичкою.

Підсумок ⬇️
Це справді дуже гарний та якісний олівець для брів з пудровим напиленням, який за 1 хвилину надасть бровам необхідної їй форми і буде чудово триматися на шкірі впродовж дня. До того ж він має дуже економічну витрату, що його дійсно вистачить надовго і ціна при цьому дуже доступна.

Я давно шукала гарну та якісну точилку для олівців. І здається, що я таки знайшла її.

Не довго думаючи, купляючи олівець від бренду ViSTUDIO, я також вирішила взяти до комплекту їх точилку, раз вже так давно планувала ...

Точилка знаходиться в фірмовій коробочці і виглядає дуже красиво. В коробці є віконце, через яке її вже можна було побачити 🥰

На коробці також було трохи інформації (коротко та по суті) про точилку.

А в середині вже знаходилася сама точилка та ще й в захисному пакетику.

Точилка в класичному чорному кольорі з гравіюванням назви бренду.

Вона стандартна за розмірами 2,5 см - довжина і 1,5 см ширина.

Виконана з якісного пластику. Діаметр отвору однозначно підійде для стандартних олівців (нижче покажу як вона спрацювала на олівцях різних брендів і різних по призначенню)

Лезо точилки ViSTUDIO виконано з титану, воно гостре і завдяки цьому прекрасно заточує олівці будь-якого різновиду дерева, не ламаючи грифелю.

З ним спокійно можна отримати необхідну гостроту олівця, від середнього, до більш загостреного на кінці.

Загалом можу сказати, що виріб виготовлений із якісних та зносостійких матеріалів, завдяки чому термін експлуатації аксесуара значно збільшується.

Підсумок ⬇️
Точилка прекрасно справляється зі своїми основними функціями. І мені дуже подобається, що вона йде в коробочці і пакетику, тобто зберігаючи її в косметичці (беручи її з собою в дорогу), достаючи її звідти ви точно не пораните пальчики.

І загалом можу сказати, що це дуже гарний варіант подарунку для будь-якого дівчини та жінки. Брови ми малюємо фактично щоденно, а точилка в жіночій косметичці точно зайвою не буде 🤍