lyuba_belllaaa

#myperfecthaircolor Чи справді колір волосся міняє зовнішність?

#myperfecthaircolor Чи справді колір волосся міняє зовнішність?
#myperfecthaircolor Чи справді колір волосся міняє зовнішність?
#myperfecthaircolor Чи справді колір волосся міняє зовнішність?
#myperfecthaircolor Чи справді колір волосся міняє зовнішність?

Від природи - я шатенка, такий дуже класичний слов'янський колір волосся. Це власне перше фото, короткий період у кілька років коли волосся не фарбувала. Мінус у тому - що воно легко вигорає, і загалом цей колір не надто яскравий.

Але звісно, як жертва глянцевих журналів у 90-тих, я дуже хотіла змінитись і стати як дівчата з обкладинки 😍 Тому у школі пробувала блонд, як це називали тобі "меліровка" 🤣. Роки вибілювання без масок (так, вони продавались - і ні, з моєю копною волосся я думала що вони мені не потрібні). Не можу сказати, що косметика взагалі у кінці 90 початку 2000 була таким мастхевом як зараз.

+ блондинкою я була яскравіша і більш помітна

- шкода для волосся

- блонд (на мені принаймні) вимагав хорошого тону шкіри - і ці всі куперози, почервоніння і решта були дуже помітні.

Отже, років 12 вибілювання (чи краще сказати випалювання 😂) волосся - і мої пасма почали ламатись і відвалюватись. На фото 2 це добре видно, це фотосесія аж 2012 року 😍). Час був поміняти щось і я вирішила виходити у природній колір.

Кілька років мук (і вже масок і кондиціонерів!) і я знову повернулась у природній колір. Побічкою було вимивання фарби (от воно, на фото 3 - я ставала така руденька на кілька тижнів (бо надто часто фарбуватись теж не хотілось - а після експериментів з вибілюванням вдома я більше ніколи не пробувала фарбуватись сама).

+ природа завжди нас проектує добре, тому природній колір зазвичай гарно пасує до шкіри очей брів, і т.і.

- немає! 😆 єдине, що мені шатен здавався бляклим

- коли була рудуватою - довелось поміняти весь мейк. Щоб не зливатись з волоссям почала додавати яскравіші помади, купувати тепліші відтінки тону і тіней.

Мій улюблений час, коли волосся можна було просто вимити з маскою і висушити природнім чином - і ти красуня. Але, до мене постукалась сивина 🧐. Щоб зафарбувати її вперше перукар пофарбувала мене дуууже темно, і вау - мені сподобалось бути (майже) брюнеткою. Фото нижче.

+ зовнішність стає контрастніша, тому теж варто приділяти більше уваги тону (у мене вже з'явилась серйозна пігментація на той момент, і це біль)

- особисто я виглядаю трішки старше з темним волоссям, а після 35 це вже не то щоб дуже плюс)))

Тому зараз перейшла на лагідне фарбування лише коренів, де треба прикрити сивину і фарбування довжини двічі на рік. Плюсів для мене маса:

+ не пересихає довжина

+ я менше часу проводжу в салоні і це значно! дешевше

+ природніший колір робить обличчя м'якшим

- не знайдено!

Я постійно експериментую з засобами, але звичайний шампунь Альпецин, кондиціонер Loreal Bond repair, органічні олії та найкраща для мене на світі маска Orising завжди є у ванній. Іноді бавлюсь тонуючими масками (але тон у тон- щоб стати теплішою або холоднішою).

Зараз дуже подобається колір і якість свого волосся. На жаль, з віком і стресами кращим воно не стає.

Але любити те що є, і плекати його - схоже найкращий для мене варіант.

Чекаю порад, чи пробувати знову висвітлити волосся? Так, життя мене нічому не вчить, і хочеться ще побувати блондинкою знову 😂

#myperfecthaircolor Чи справді колір волосся міняє зовнішність?
#myperfecthaircolor Чи справді колір волосся міняє зовнішність?
#myperfecthaircolor Чи справді колір волосся міняє зовнішність?