Alyona Fedyk

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor

Так, мій колір волосся дістався мені від матінки-природи, і я справді вважаю, що тут вона мене не скривдила:) Звісно, колір темнішає з віком, але він все-одно залишається світлим. За що я його так люблю?

  • Оскільки моє волосся доволі тонке, світлий відтінок все ж таки робить ефект густоти без видимих пустот.
  • Як би я НЕ любила сухі шампуні, іноді доводиться ними користуватись, і от світле волосся допомагає мені приховувати їхню наявність.
  • Хм, дівчата, а я навіть і не знаю, чи є в мене сиве волосся, хоча нервую і стресую не менше, ніж інші:)
  • Коли моя люба брюнеточка приїздить до мене в гості, її волосся я завжди бачу на своїй світлій підлозі, але моє випадає не менш інтенсивно. Проте наслідки волосепаду на темному одязі, звісно, вже не приховаєш.
  • Пам’ятаєте мою сумнівність щодо червоних помад? Так от свій колір волосся я люблю за те, що мій ідеальний червоний – це ніжний кораловий. Його я ношу із задоволенням.
  • Вдячна природі за те, що можу не фарбуватись, але додала трішки “холоду” у волосся завдяки нарощуванню. До речі, на блонді капсули не такі помітні, як кажуть інші.
  • Обожнюю, як біляві пасма переливаються на заході сонця: це наче додаткова терапія, що заспокоює:) Ну красиво ж, погодьтесь, дівчата!
  • Темні відтінки у одязі – чорний, графіт, шоколад – не виглядають похмуро на мені, і це тішить, бо іноді я обожнюю строгі кольори в гардеробі. Проте і яскраві відтінки теж із задоволенням ношу:)
  • Обожнюю своє волосся влітку, коли на сонці вигорають пасма, і ніхто й не здогадається, що колорист – сама природа. Дуже красивий ефект.
  • Люблю ламати стереотипи, і ви це робіть, мої красиві білявки, брюнетки, руді, шатенки та русяві. Ви всі неймовірні, особливі, яскраві… Ви всі запам’ятовуєтесь, бо окрім красивого кольору волосся, у вас є ще врода, характер, інтелект і харизма.

Чи змінила я б колір волосся? Тааак, якби можна було це зробити на один день і без наслідків, то я побувала б і брюнеткою, і шатенкою, і рудою… Але залишу собі те, що дала мені природа.