Швець Карина🤍

Maybelline Firework

Maybelline Firework
Maybelline Firework

Мені пощастило спробувати ці туші, за що вдячна редакції MUC🩷

Засмутилась, коли спостерігала, як багато промок розсилав бренд, а я навіть ніде не бачила, але мабуть сама доля вирішила, що мені варто їх спробувати.

Тим паче якраз у мене не було чорної туші в арсеналі (лише коричнева), а тепер цілих дві - звичайна і водостійка.

Туші були запаковані у яскраво рожевий зіп-пакет і ще була додана мила листівочка🩷

Дизайн класичний як для бренду Maybelline - яскравий і впізнаваний) на кришці щіточки є зірочка.

Відмінність звичайної та водостійкої формули полягає лише в тому, що на водостійкій туші написи зроблені блакитним кольором.

Щіточки у тушей абсолютно ідентичні.

Вони достатньо великі, силіконові та мають мінімальний вигин.

Буду відвертою - початку здавалось, що буде незручно фарбувати вії такою великою щіткою. Але насправді це виявилось робити доволі легко і швидко😊 думаю, тут заслуга також ще і в самій формулі туші.

Виробник зазначає, що формула гелева і містить в собі провітамін Б5 - тобто пантенол (який справді є у складі). Не думаю, що він несе прям якусь користь для вій у туші, але все одно приємно)

Також в складі присутній бджолиний віск та каолін.

Формула справді гелева - вона не надто густа і не рідка, як буває у багатьох тушей (наприклад, деякі туші я лишала відкритими на добу, щоб вони трохи «підсохли», бо через дуже рідку формулу було майже неможливо нормально промалювати вії).

Тут такого немає. Туші гарно профарбовують вії з першого ж використання.

Туш легко наноситься і не надто склеює війки, при цьому суттєво їх подовжує та додає вигину.

Вона доволі швидко схоплюється, тож не відбивається на повіках під час нанесення. Обʼєм також присутній, і загалом вії виглядають чудово 🥰 що ще потрібно для ідеальної туші?

Показую, як виглядають вії при нанесенні звичайної версії Firework Mascara.

По-моєму, все виглядає чудово)

Війки лишаються пружними і мʼякенькими.

Туш легко змивається як міцелярною водою, так і гідрофільною олією.

Хтось із дівчат писав, що водостійка туш має трохи густішу консистенцію, і це справді так.

Але, чесно кажучи, я б і не помітила, бо вона не надто густіша за звичайну Firework.

Самі війки після підсихання залишаються трохи сухішими, ніж в класичній версії, проте відмінність все одно мінімальна.

Знову ж таки вії виглядають прекрасно. Чудовий ефект подовження і обʼєму, при цьому без зайвої драми і «плавучих лапок».

Ця туш змивається вже набагато складніше - міцелярна вода її не бере, тут потрібна гідрофільна олія і ретельне розчинення продукту. Змивати треба достатньо активно і теплою водою.

Процес демакіяжу водостійкої версії також займе набагато більше часу, ніж класичної Firework.

Загалом мені здається, що класична в водостійка версія однаково виглядають на очах.

Стійкість у обох тушей чудова. Класична не відбивається на повіках протягом цілого дня навіть при активному русі. В мене жирні повіки, тому це дуже важливий момент.

Навіть якщо очі засльозяться, то з віями все буде ок і туш не потече)

Водостійка версія, відповідно, має ще вищу стійкість і з нею вже ТОЧНО нічого не станеться. Сидить на віях, як прибита, і їй не страшна ні вода, ні піт - нічого.

Туші Firework вразили мене своєю якістю, стійкістю і гарним виглядом на очах.

Зручність в нанесенні також стала невідʼємним плюсом цієї туші. Це і не дивно, адже Maybelline завжди робили круті продукти для вій.

Ця яскрава новинка однозначно варта вашої уваги 🩷