K_Filonenko

Точковий засіб проти акне Medi Peel A.C.Tea Clear

Точковий засіб проти акне Medi Peel A.C.Tea Clear

На Великдень їла паски на весь рік) Від того отримала +1 кг на вагах і "червону калину" на обличчі😯. Посипало мене болючими прищиками так, що не знала вже чим маститися, думала, що саліцилово-цинкова паста допоможе, але де там. Тому вирішила, що треба щось робити. І як віддана прихильниця Medi-peel вирішила замовити точковий засіб. Так от за першу добу зняло болючість тих прищиків, які вже були, потім зменшився їхній розмір. Коли бачила, що хотів з'явитися прищик наносила точково засіб і він проходив, точніше не з'являвся. За тиждень активного використання зранку та ввечері (точково) мою суху шкіру не пересушив, від прищиків тільки сліди залишилися (от тільки сходять ці сліди від болючих запалень в мене дуже довго😭).
Засіб можу рекомендувати, бо мені він дуже допоміг.
Тепер про вигляд і упаковку✨️
Має стильну і зручну упаковку з пластику з м'якою подушечкою для нанесення. Подушечка є досить великою, тому засіб потрапляє і на шкіру навколо, але не пересушує, тому все ок. Об'єм 50 мл!!! Для такого засобу досить великий. Запах чайного дерева та трав мені не заважає, на шкірі не залишається. Після нанесення на шкіру засіб трішки пече, після першого разу, коли нанесла і почало пекти думала, що моя шкіра пересохне і буду лікувати вже шелушіння, але то буди мої страхи, нічого цього не сталося, тож тепер це мій фаворит серед SOS-засобів.🤍

Точковий засіб проти акне Medi Peel A.C.Tea Clear
Точковий засіб проти акне Medi Peel A.C.Tea Clear
Точковий засіб проти акне Medi Peel A.C.Tea Clear
Точковий засіб проти акне Medi Peel A.C.Tea Clear
Точковий засіб проти акне Medi Peel A.C.Tea Clear
Точковий засіб проти акне Medi Peel A.C.Tea Clear
Точковий засіб проти акне Medi Peel A.C.Tea Clear
Точковий засіб проти акне Medi Peel A.C.Tea Clear