AsyaFox

Heimish Dear bare skin набір мініатюр

Heimish Dear bare skin набір мініатюр
Heimish Dear bare skin набір мініатюр

Привіт, це Ася!

На огляді набір з мініатюр Heimish Dear bare skin

Він складається з тоніку, і трьох кремів.

Ремарка: Heimish це корейський мідл-маркет.

1. Почнемо з тоніка

Я використала його один раз, він дуже комфортний, не викликає почервонінь, шкіру не стягує, доповню відгук коли використаю повністю і помічу ефект.

2. Зволожувальний крем для обличчя Heimish All Clean Blemish Cream (в тюбику)

Призначення: живлення, зволоження, освітлення Інгредієнти: вітамін е, кераміди, кокос, куркума, лимон, моринга, ніацинамід, олії, рослинні екстракти, ферменти (ензими), цераміди

Склад чудовий, питань не викликає, але нас цікавить дія. Запах не сподобався, він 1в1 як дитячі мильні бульбашки. Такого тюбика вистачить десь на три рази, я вже спробувала крем, з того що помітила : він зволожує, шкіра пом'якшується, трохи жирності, поки це все.

30.05. Доповнення відгуку: крем класний, але занадто жирний, краще наносити на ніч, так як дуже довго вбирається. Після нього мʼяка шкіра.

3. Зволожувальний крем для шкіри навколо очей, з морськими екстрактами Heimish Marine Care Eye Cream

Призначення: відновлення, заспокоєння, зволоження, освітлення Інгредієнти: гіалуронова кислота, макадамія, морська сіль, ніацинамід, олія ши (каріте), пептиди

Коли я відкрила упаковку то засміялась в голос... мені здається навіть більш преміальні бренди кладуть на пробу більше засобу, а тут така краплиночка... я вам нагадую, це "мініатюра" куплена за гроші, а не тестер, тому я навіть не знаю що тут казати. Засобу навряд вистачить на два рази, упаковка не закривається. За один раз я відчула хіба що жирність під очима яка нікуди не вбиралась. Консистенція крему густа, як арахісова паста, поки розмажеш - шкіру під очима потягаєш туди-сюди. Можливо більш кращі результати було б помітно якби засобу висьачило хоча б "розпробувати".

30.05 Доповнення відгуку: крем дуже економний, класно зволожує шкіру під очима, але викликає невеличкий дискомфорт, можуть підпікати очі.

4. Легкий зволожуючий гель-крем для обличчяHeimish Watermelon Moisture Soothing Gel Cream

Призначення: відновлення, заспокоєння, зволоження Інгредієнти: олія ши (каріте), рослинні екстракти, цераміди

Та ж історія що з попереднім засобом, мікро порція на пробу. Консистенція приємна, гелева, запах сподобався. За одне використання помітила зволоження, розгладження маленьких мімчних зморшок, увібрався повністю.

30.05 Доповнення відгуку: крем чудовий, легкий, гарно вбирається. Не викликав проблем, свої функції виконує.

Що ж, загальне враження спірне, засоби по своєму непогані, але саме цей набір ну дуже не щедрий... а коштує він в межах 300-400 грн, можна докласти та купити повноформатний засіб. З цим набором знайомство з брендом можливе, але не бвльше ніж "одне коротке побачення", враження про нього скласти важко. Набір знову не куплю, якийсь повноформатний набір бренду - можливо...

Дякую що дочитали до кінця !

Heimish Dear bare skin набір мініатюр
Heimish Dear bare skin набір мініатюр
Heimish Dear bare skin набір мініатюр
Heimish Dear bare skin набір мініатюр
Heimish Dear bare skin набір мініатюр
Heimish Dear bare skin набір мініатюр
Heimish Dear bare skin набір мініатюр
Heimish Dear bare skin набір мініатюр