Mila__Mi

Крем з яким ми були в довгих стосунках

Крем з яким ми були в довгих стосунках
Крем з яким ми були в довгих стосунках
Крем з яким ми були в довгих стосунках

Цей крем з'явився в мене десь 2 роки тому, разом з тонером з цієї ж серії. Тоді це була новинка бренду і моє перше знайомство з ним. Ой, зараз як заведуся 😅 Ні, ні, давайте без довгого вступу, бо впевнена, що не всі це люблять.

Тож, одразу почну розповідати про сам крем. Спочатку він в мене був в запасі, а потім я як ним захопилася ... що аж сумно було розлучатися ☹️

Фотографії засобу/коробки були зроблені 2 роки тому, тож, що маємо 🙆🏻‍♀️


Крем закінчився ось нещодавно (фото у використанні та останні фотографії у відгуку були зроблені нещодавно).

Напочатку крем був запакований в дуже красиву коробочку в морському стилі, оформлення характерно самій лінійці. І навіть чимось нагадувало мені мультик про Спанч Боба 🧽 (точніше його місце проживання - район)

Ох, довго я нею милувалася і не хотіла викидати, аж поки не вирішила одного разу зробити капітальне розхламлення 😄

На коробочці є інформація про засіб, але майже вся вона на корейській мові, тому я тоді черпала інформацію на просторах інтернету (а її на той момент було небагато, адже це була новинка).

Склад насправді дуже великий і тут чимало корисних компонентів. Зроблю коротенький розбір, виділив найцікавіші компоненти ⬇️


Ніацинамід - покращує зовнішній вигляд шкіри, пом'якшує її, стимулює синтез колагену та виробляє кераміди, розгладжує шкіру
Олія ши - живить, зволожує, пом'якшує, заспокоює та захищає шкіру від сонячних променів, відновлює та регенерує
Гіалуронат натрію - глибоко зволожує та утримує вологу, тонізує та пом'якшує
Трипептид меді - має антиоксидантну дію, запускає процес регенерації, стимулює синтез колагену, знижує чутливість до стресових та алергічних факторів
Аденозин - заспокоює та відновлює шкіру
Бета-глюкан - зволожує та надає еластичності
Трегалоза - зволожує та захищає шкіру від зневоднення, пом'якшує її
Токоферола ацетат (віт. Е) - антиоксидант, захищає шкіру від забруднень навколишнього середовища
Сорбітан оліват - зволожує та утримує вологу
Золотарник - антиоксидант, стимулює синтез колагену та еластину, роблячи шкіру більш пружною
Еклонія кава (водорості) - антиоксидант, захищає клітини шкіри від ультрафіолетового випромінювання, відновлює шкіру та покращуює текстуру шкіри
Ундарія (водорості) - антиоксидант, зволожує та заспокоює шкіру
Хіджікі (водорості) - зволожує, регенерує, тонізує та знімає набряки, покращує мікроциркуляцію крові та підвищує пружність шкіри
Японська ламінарія - зволожує, регулює обмін речовин та зменшує запалення
Екстракт едельвейсу - антиоксидант, захищає шкіру від вільних радикалів, регенерує, пом'якшує, уповільнює процес старіння шкіри
Цукрова ламінарія - антиоксидант, зволожує, заспокоює та знімає запалення
Ламінарія пальчаста - зволожує, регенерує та знімає запалення

Екстрактів водоростей та інших зволожуючий, пом'якшуючих компонентів тут чимало. Більше мене дивують регенеруючі та протизапальні компоненти саме в доглядовому засобі під очі ...

Насправді в ньому звичайно не все так ідеально є також один компонент, який може викликати алергічну реакцію, тому раджу все таки спробувати спочатку міні формат цього кремчику (якщо ще можна знайти міні версію у продажі).

Всередині крем стояв на пластиковій підставці. А під самим кремом знаходилася двустороння лопатка (з одного боку) для набору продукту та з іншого боку металева кулька (давайте назвемо так) для розподілення самого продукту.

Баночка виконана зі щільного пластику в дуже приємному смарагдовому кольорі з білою кришкою яка відкручується.

Аромат дууже приємний, такий квітковий з ноткою водоростей. Коли наносиш засіб в зону навколо очей, аромат взагалі не відчувається.

Колір зеленуватий (не через барвники, а через екстракти водоростей).

Текстура щільна.

Завдяки подвійній лопатці, крем зручно діставати з баночки, навіть коли крем залишається вже на дні.

І оскільки текстура щільна, а зона під очима тоненька, то раджу все таки наносити крем більш товстим шаром, аби не розтягувати цю зону (необхідну кількість можна визначити індивідуально).

Наносила крем під очі, на повіко та під бровами 😄 (тобто навколо очей).

І наче в комплекті є лопаточка з металевою кулькою і розрахована вона для того, щоб нею таки і розподіляти крем. Але, не раджу цей спосіб, бо в такому випадку шкіра навколо очей дуже тягнеться. А ось коли крем розподілити пальчиком і після цього вже обережними рухами прокатувати металевою кулькою (бажано холодненькою) навколо очей, то ефект виходить дуже приємним і навіть є таке відчуття пробудження, що особливо класно зранку.

Поглинання:
Крем, незважаючи на щільну текстуру, поглинається буквально за кілька хвилин, але не на сухо. Він створює захисний бар'єр, залишаючи легкий блиск та дарує цій зоні зволожений та відпочивший вигляд.

Ефект після використання:
🎍зволожує, живить та відновлює
🎍надає пружність та пом'якшує
🎍захищає та трохи освітлює зону під очима

Крем дуже комфортно відчувається на шкірі впродовж всього дня. Цілий день я відчуваю як шкіра зволожена і захищена від подразників навколишнього середовища.

Напочатку я доволі економічно його розходувала, а потім вже нормально так наносила. Мені вистачило його на півтора року користування, але зазначу, що були проміжки, коли я пробувала інші засоби. Якщо користуватися тільки ним, двічі на день, то його вистачить на 6-8 місяців точно.

Я пробувала різні крема з різними текстурами і від різних брендів, але краще цього, поки що нічого не знайшла. І чесно кажучи, мені сумно, що він закінчився ...

Наразі користуюся сироваткою під очі від Тінк https://club.makeup.com.ua/post/30795/

На теплу пору року це дуже гарний, бюджетний варіант. Але Heimish завжди в моєму серці 💘 Це той засіб, який би я повторювала і повторювала.