Тетяна Супронюк

Огляд боксу від Nivea

Огляд боксу від Nivea

Отримала на тестування цілу купу цікавих продуктів від NIVEA. Дякую команді Makeup Club та бренду NIVEA за таку чудову можливість тестування!

Оскільки цей набір включає в себе тільки товари для чоловіків - мій чоловік був просто в захваті!

Але, з цікавості, та щоб достовірніше описати враження про товари, ними користувалася і я. Тому відгук буде включати, як мої враження, так і чоловіка.

Радує, що упаковка товарів з повторно переробленого матеріалу, адже ми за свідоме споживання.

Переходимо до продуктів.

Шампунь для чоловіків з морськими мінералами.

  • Об"єм 250 мл.
  • Призначений для зміцнення шкіри голови та волосся
  • Має оптимізований рівень рН. Це дозволяє шампуню доглядати за волоссям, не пересушуючи його
  • Гелева густа текстура, економний у використанні
  • Добре піниться, ретельно промиває волосся (у мого чоловіка коротка стрижка) та добре вимивається з волосся
  • Має приємний, освіжаючий аромат. Я б назвала його морським. Аромат не сильно виражений

Враження чоловіка: Шампунь чоловіку сподобався, не сушить шкіру голови та не викликає лупу. Після застосування голова ще деякий час пахне цим шампунем, ненав"язливо.

Мені сподобався дуже аромат. Він не нав"язливий, не "крикучий". Такий шампунь можна сміливо взяти на подарунок татові, сину, чоловіку чи брату.

Це універсальний засіб, призначений для тіла, обличчя та волосся.

  • Об"єм 250 мл.
  • Має оптимізований рівень рН.
  • Гелева густа текстура, економний у використанні
  • Гель має у складі масажуючі мікрочастинки, які розчиняються під час контакту з водою.
  • Піниться погано.
  • Має приємний, освіжаючий аромат. Аромат схожий на шампунь, але ледь помітний.

Оскільки засіб погано піниться, чоловік використовував його переважно як гель для душу. Тіло промиває добре, не сушить. Шкіра після гелю приємна на дотик.

Після використання на тілі залишається приємний освіжаючий аромат, але він швидко зникає.

Вцілому, гель сподобався.

  • Об"єм 200 мл
  • не містить спирту у складі

Цей гель - наш з чоловіком улюбленець. Використовуємо засіб разом.

Він має дуже економний розхід, та при контакті з водою перетворюється на густу білу піну, яка приємно пахне. Аромат освіжаючий, чоловічий.

Після нанесення гелю на вологу шкіру і утворення піни, бритва легко ковзає по шкірі: у випадку чоловіка - по обличчю, в моєму випадку - по ніжкам.

Засіб легко змивається з шкіри після процедури.

Однозначна рекомендація від нас з чоловіком на цей гель. Купуємо його постійно!

Бальзам призначений для заспокоєння чутливої шкіри після гоління.

Чоловік використовув на обличчя, а я - на ніжки))

  • Об"єм 100 мл.
  • М"яка формула без спирту.
  • Бальзам має консистенцію рідкої сметани
  • Розхід економний, лише краплинки достатньо для нанесення на обличчя
  • Швидко вбирається в шкіру, не залишає липкості
  • Аромат, приємний, освіжаючий. Доповнює аромат гелю після гоління
  • Стильна скляна баночка буде окрасою полички з засобами чоловіка у ванній кімнаті. Додаткове пакування - картонна коробка, можна придбати і на подарунок.

Нам з чоловіком бальзам сподобався, добре заспокоює шкіру після гоління. Не пече в місцях ранок чи порізів. Не залишає липкості на шкірі.

Мій особистий лайфхак: такий бальзам чудово заспокоює шкіру після опіків. Перевіряла вже не раз. Зменшує почервоніння і зуд.

Зволожуючий крем після гоління - це новинка для нашої сім"ї.

  • Об"єм 75 мл.
  • Має додаткове пакування - картонна упаковка
  • Не містить спирту у складі

Чоловік не користувався до цього подібними кремами, чи кремами взагалі. Тому його враження - дуже класний крем!

Після цих слів, я звичайно намазала кремом собі лице, з цікавості. І була дуже приємно вражена.

Коли прочитала на упаковці "крем після гоління", очікувала, щось дуже парфумерне, зі спиртом у складі, і те що сушить шкіру, а не зволожує її.

По факту:

  • Засіб не має віддушки взагалі. Уявляєте?
  • Текстура густа, але в той же час легка, контакті з пальцями ніби тане
  • Засіб швидко вбирається в шкіру
  • Залишає трохи липкості на шкірі, тільки у випадку, якщо нанести багато
  • Шкіра після нанесення дуже м"яка і ніжна, приємна на дотик
  • Засіб класно зволожує шкіру, зовсім не сушить її. Зволоження вистачає на довго. Навіть моїй зневодненій шкірі такий засіб сподобався.

Чоловік з радістю користується, буду купувати йому такий засіб

  • Об"єм 100 мл
  • Не містить спирту у складі
  • Гель густий, прозорий, економний у використанні
  • Має освіжаючий аромат, нагадує м"ятні цукерки
  • Піниться нормально, як для геля для вмивання обличчя. Від пару крапель гелю багато піни не чекайте - її не буде.

Цим гелем користувалася і я. Вцілому, я зараз прискіплива до гелів для вмивання. Бо такі, як Гарньєр мені точно не підходять.

Гель добре очищує шкіру. Не сушить її та не стягує - це перевірила я сама, після вмивання, перед нанесенням крему пройшло хвилин 20. Шкіра обличчя не відчувала дискомфорту.

  • Дезодорант NIVEA MEN COOL KICK Deodorant

Представлений у вигляді стіку. Об"єм - 40 мл.

Не містить у складі спирту та алюмінію.

Має свіжо-трав"яний аромат. Запах залишається ще певний час на шкірі. Пахне приємно.

Засіб зручно закручується та викручується у стіку.

Під час нанесення в зону пахв - тане при дотику зі шкірою. При цьому пахви не стають моркими, а засіб швидко вбирається в шкіру.

Після нанесення відчувається легкий ефект охолодження - цей ефект дуже приємний, не приносить дискомфорту.

Захист від поту - помірний. Оскільки, це дезодорант, засіб добре освіжає і перебиває аромат поту. Мій чоловік потіє сильно, тому цей засіб його не спасає від вологи, але аромат чудовий.

  • Антиперспірант "Заряд прохолоди", спрей NIVEA MEN Cool Kick Anti-Perspirant

Спрей об"ємом 150 мл.

Має сильніший аромат, ніж попередній дезодорант. Такий же, трав"яний.

Мені цей антиперспірант не дуже сподобався, через свій аромат.

Але для чоловіка - цей засіб став фаворитом. Не погано захищає від потовиділення та ефективно перебиває аромат.

  • Антиперспірант NIVEA MEN Cool Kick Anti-Perspirant

Роликовий формат, об"єм 50 мл.

Містить у складі спирт (другий у складі) та алюміній (третій у складі) - не можу назвати склад хорошим. Адже, перший буде сушити шкіру, другий - взагалі шкідливий.

Аромат помірний, освіжаючий. Трав"яність аромать у цьому засобі найменш виражена.

Як і очікувано, у форматі таких засобів, після нанесення в зону пахв потрібно зачекати, поки засіб висохне.

Захищає від поту нормально, але запах не перебиває.