NikVik

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor

Це моя наболіла і напевно щаслива тема . Тільки недавно я була пофарбована в темний колір , чорний . І зрозуміла що це не моє , і вирішила освітлитись до мого натурального кольору . І це саме най прекрасне що я зробила .

Мені було легко написати ті 10 плюсів про своє волосся бо просто обожнюю свій колір і стала з ним більш впевнішою і красивішою .

1 . Гарний , природній блиск .

2 . Якщо природою ти народився брюнеткою то вже є + .

3. При фарбуванні менш пошкоджується волосся

4. Не знаю чи всі такої думки , але я в 💯 впевнена що брюнетки це істинні Українки

5. Брюнеткам більше підходить насичений макіяж

6. Чоловікам більше подобаються брюнетки 🤣

7. Легше і самостійно можна себе фарбувати і підібрати фарбу щоб результат був гарним .

8. При темному кольорі жінка, дівчина виглядає молодшою .

9. Після фарбуванні довше тримається колір і при рості кореня не так замітно що треба бігти фарбуватись .

10 . І на останок . Брюнетки ви красиві , ви природні і неперевершені.

А також на фото мій постійний для кожного дня макіяж. Обовʼязково це виразні очі !! Як не підкреслити очі !!!

Трішки румʼяно і помада .

Ще трішки + про блондинок .Бо маю постійну сивину і завжди хотіла щоб не так було її видно перефарбуватись в блонд . Але дізнавшись - лишилась бути натуральною.

Дівчатка ви всі прекрасні по своіму, і в кожного свої вподобання. Будьте такими як ви є і обовʼязково подобайтесь собі ! 💋