Anna Volkova

Любимчики від Redken

Любимчики від Redken

Трішки замучені, але все одно супер класні засоби від Redken!

Я користуюсь цими засобами вже більше ніж пів року ( але завжди чередуючи з іншими засобами)

Волосся виглядає здоровішим і доглянутим. Помітно зменшилася ламкість, а кінчики волосся виглядають менш пошкодженими. Волосся стало більш блискучим і дійсно дуже м'яким на дотик.

Люблю цей шампунь за густу консистенцію! Він дійсно по густоті наче бальзам, що дуже зручно!

Він не вимиває волосся до скрипу ( тому і чередую що б гарно промивати корені) , але робить волосся надзвичайно м'яким та шовковистим.

Навіть під час миття вже відчувається що волосся стає слухняним і м'якеньким.

Кондиціонер також мені дуже сподобався. Він має густу, важку текстуру наче маска, яка легко розподіляється по волоссю.

Для мене важливо, щоб під час використання маски або кондиціонера я могла легко розчісувати волосся, і з цим кондиціонер впорався на 100%. Я легко розчісую кучері навіть після 3-4 днів.

Оба засоби мають солодкий аромат, що нагадує аромат меду, але на волоссі він майже не залишаєтьс

.

Єдиний мінус у засобів — це незручні банки. Для їх густих консистенцій дуже важко видавлювати залишки, особливо коли залишилося менше ніж пів банки. Тому доводиться їх завжди тримати догори дном.

Загалом, я дуже задоволена шампунем та кондиціонером від Redken. Вони дійсно виконують свої обіцянки і роблять волосся дуже м'яким.