danabeauty

Довготривала фіксація чи повне розчарування? | Віск для брів MAYUR

Довготривала фіксація чи повне розчарування? | Віск для брів MAYUR

Привіт!💗
Ділюся враженнями про віск для фіксації брів з аргановою олією від українського бренду Mayur.
Тисни дізнатися більше ✨

Довготривала фіксація чи повне розчарування? | Віск для брів MAYUR

Віск упакований у картонну коробочку. На коробці інформація про продукт, спосіб застосування та склад. В середині є щіточка для моделювання брів.

Мені подобається, що у складі є касторова олія, арганова олія, вітамін Е та пантенол.
Компоненти будуть зволожувати та зміцнювати волоски. Це величезний плюс 💖

Ворсинки з щіточки просто випадають, закріплені зовсім ненадійно. Вони вилазять буквально якщо до них доторкнутися.
За 2 рази використання вилізло пів щіточки🥺 а за 3 дні - щітки вже немає, лише стержень 🫠 треба купляти нову
Додаю фото, де видно, що ворсинки залишаються навіть на бровах після укладки і у самому воску.
Також додаю відео, де можете побачити як ворсинки "рухаються" при взаємодії з ними.
Ну ок, мені попалася бракована щіточка, буває 🤷🏻‍♀️
Йдемо далі.

Віск знаходиться у пластмасовій шайбі. Має рожевий відтінок, проте на бровах його не видно.
Консистенція приємна, восково-гелева.
Аромат присутній, легкий, косметичний.
Набирається на щіточку віск зручно.

Маю неслухняні волоски, що ростуть хаотично.
Ті волоски, що ростуть більш-менш нормально - вкладаються непогано, фіксуються, але ефекту "ламінування" немає.
А от ті волоски, що стирчать - взагалі не піддаються укладці, хіба при нашаровувані, але це займає багато часу.
Ефект як від звичайного гелю для брів.
Фіксація середня, брови тримає години 3-4, далі фіксація суттєво слабшає.
Білого нальоту віск не залишає. Легко змивається міцелярною водою.

В загальному, продукт непоганий, але лише для слухняних, тонких волосків, що ростуть за напрямом. В іншому випадку - фіксація буде слабка та недовга.

Користуватися буду, легенька фіксація на кожен день не завадить, тим більше, у складі касторова олія та поживні компоненти, також зайвим не буде)

Дякую, що завітала🩷
А який твій улюблений спосіб оформлення брів?) Ділися у коментарях 💓