olenamoli

Зрив косметичної дієти

Зрив косметичної дієти

Місяць без покупок косметики. Було важко 😁Планувала протриматися до 1 червня. Але нейгайно-невідкладно потрібно було кілька засобів. І понеслося.
1. Для волосся:
● Нова лінійка L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss (шампунь + маска) - засоби з гліколевою кислотою для вирівнювання та відновлення волосся.

● Олійка CHI з олією чорного кмину - раніше купувала і повномір 89 мл, але за ціною вигідніше брати міні- по 15 мл.

Зрив косметичної дієти

2. Для тіла:
● Лосьон-автозагар Dove - минулого року був такий, найкращий в своїй ціновій категорії, без запаху шмаленої курки на шкірі.

● Крем для ніг Lirene з 20% мочевиною.

● Зубна паста Curaprox Be You з грейпфрутом та бергамотом - саме цю купую вже втретє.

3. Для обличчя

● Сироватки від Jole - на перший погляд схожі, а насправді різні:
гіалуронова - для базового зволоження;
заспокійлива - завжди маю сироватку для відновлення шкіри, оскільки продовжую використовувати засоби з ретинолом. Була сироватка від Bielenda та La Roche-Posay, цікаво, як Jole спрацює.

4. Парфюми

● Elizabeth Arden Green Tea - вирішила згадати молодість. 😅

● Q Intense Dolce&Gabbana - новинка-доповнення до Q. І схожі, і різні - якось напишу пост-порівняння.

5. Декоративна косметика:
● Кілька місяців обирала олійку для губ і купила знову Clarins. Ну, подобаються мені їх олійки 🥰 Але на цей раз обрала незвичний відтінок 10 сливовий.

● Тональний Lancome Teint Miracle у відтінку 010 - це, як і з олійкою Clarins. Хотіла спробувати щось інше, але все вирішила класна знижка, + впевнена в цьому тональному на 100%, це вже мій 5-й флакончик.

● І знову хочу згадати молодість з тушшю Bourjois. Років 15 тому були мега-класні, тільки їх і купувала. Цікаво, чи змінилася якість.

Ось такі покупочки) про що вам буде цікаво почитати в першу чергу?