Шатилова Алена

#Myperfecthaircolor

#Myperfecthaircolor

Про волосся можна говорити багато …

Перше моє фарбування було у 13 років, коли мій батько зробив мілірування (як тоді воно називалось)

Потім було фарбування Басмою та Хною, для зміцнення волосся та отримання гарного відтінку.

І на 1 му курсу ініститу мені захотілося бути чорнявою 😊

Я пофарбувала волосся фарбою Червона Рябина і була щаслива)) ще свої тоненькі брови підводила чорним олівцем - і була супер модна (це було на хвилинку 2010 рік)

Але через якийсь час це мені набридло, і я вийшла з чорного кольору за один раз)) і це будо 14 годин 😤 уявіть собі, я перенесла і кислотні змивки, і air touch, і ще тонування… дівчата, це було важко

Але я вишла з чорного кольору

І була шатенкою, потім з освітленними кінцями, русявою …

Але один раз мені захотілось стати РУДОЮ - це був 2020 рік

І я пофарбувала волосся в насичений рудий, більш до червоного)

І з тих пір, я не міняюсь.. і це навіть стало моєю навіть візитною карточкою

А тепер про переваги:

1️⃣Рудий - це моя візитка. Бо я як візажист хочу бути впізнаваною, то і волосся в мене такого відтінку, щоб одразу в очі кидалося

2️⃣ Додає настрою - рудий відтінок - це відтінок такого сонечка. Одразу притягує до себе погляди

3️⃣ Яскравість - з таким відтінком тебе не можливо не помітити

4️⃣ Підходить під типаж - в мене сіро-зелені очі, рожевий підтон шкіри, тож руде волосся пасує на всі 💯

5️⃣ З таким відтінком я почуваюсь впевненою у собі, максимально комфортно.

6️⃣ Структура - в мене волосся кучеряве та пухнасте, тож можу і випрямити і накрутити… і рудий відтінок буде виглядати круто і на рівному волоссі , і на локонах .. хоча ні - на локонах набагато краще 😎

7️⃣ Фарбуюсь два рази на рік - і мені цього вистачає) а підтримую колір волосся за допомогою тонуючих масок. Є в мене і червоний і більш рожевий, в залежності від настрою обираю свій відтінок

8️⃣ Як би не було банально 😊 але з таким відтінком волосся я виглядаю молодшою)) і ніхто не скаже мені, до мені вже 30+ ☺️ максиму 27 дають

9️⃣ З веснянками на обличчі рудий колір ну дуже круто виглядає))

🔟І як я підписана в інстаграмі shalen_makeup, то можу з впевненістю сказати, що я шалена.. маю шалені ідеї, креативний підхід, так що я творча натура на всі 💯 - і це допомагає мені мій колір 🥰

І скільки мене питають, коли ти вже перефарбуєшся, я відповідаю завжди, що поки не готова міняти свій колір)

Зараз мені комфортно на всі 💯

А по макіяжу на кожен день це:

тон; консилер; пудра; туш; румяна; олівець для брів; олівець для губ і помада

також іноді додаю стрілки

Але ще дуже люблю робити яскраві макіяжі, коли ловлю натхнення, то це прям моє

Але я думаю, що кожна з нас - унікальна та індивідуальна! З будь-яким відтінком 🥰

Всіх обіймаю 🥰

#Myperfecthaircolor
#Myperfecthaircolor
#Myperfecthaircolor