DARIIAKOVACH

MERMADE TAKE IT EASY CENTELLA & KOMBUCHA EXTRACTS

MERMADE TAKE IT EASY CENTELLA & KOMBUCHA EXTRACTS

Привіт, красунечки 🕊️

Я довго думала, публікувати допис чи закінчити повністю сироватку, та розумію, що не можу мовчати про свої враження

Тому це мій щирий відгук на цю (кажу одразу) чудову сироватку!

MERMADE TAKE IT EASY CENTELLA & KOMBUCHA EXTRACTS

Я використала більшу половину сироватки і тому точно сформувала свої враження

Моя шкіра комбінована, чутлива і усі засоби з центелою та комбучею мої друзі.

Ця сироватка заспокійлива (ох, якби ж її можна було приймати всередину, задля заспокоєння нервів)

MERMADE кажуть, що сироватка заспокоює подразнену шкіру, помітно зменшує прояви почервонінь, зробить шкіру більш гладенькою на дотик. Окрім того, рослинні екстракти, що містяться у складі дозволяють відновити водно-жировий баланс шкіри, нейтралізувати вільні радикали, підтримуючи шкіру пружною та відновленою.

При першому враженні я вже розповідала про основні компоненти, та повторюсь і тут

Екстракт центелли азіатської - загальновідомий протизапальний компонент, що допоможе зменшити прояви запалень та заспокоїти подразнену шкіру

Екстракт комбучі (чайного гриба) - насичений амінокислотами та ферментами, що має чудові антиоксидантні властивості, допомагає захисти шкіру від впливу вільних радикалів та попередити прояви старіння

Екстракт ромашки лікарської - заспокоює шкіру, зменшує прояви почервонінь, а також відновлює її еластичність.

ПОВНИЙ СКЛАД:

Cannabis Sativa Seed Water, Aqua, Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Coco-Caprylate, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Olivate, Hydroxyethyl Urea, Chamomilla Recutita Flower Extract, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment, Centella Asiatica Extract, Sorbitan Olivate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Benzoate, CI 19140, CI 42090, Limonene, Hexyl Cinnamal

Сироватка без мінеральної олії та без силіконів!

Підійде чутливій і проблемній шкірі

Текстура максимально приємна, ближча до лосьйону чи емульсії. Красивого мʼятного кольору і аромат!

Якщо ви хоч раз користувались засобами з комбучею чи центелою, ви знаєте цей аромат

Для мене він приємний, але він швидко вивітрюється

Також максимально миле упакування, для мене воно зручне і красиве.

Скляна баночка з наліпкою, де вказані всі особливості і інформація.

Силіконовий кінчик піпетки зі скляною основою

Легко набирається і витискається продукт

Ну до висновків? Адже не просто так вона вже напів порожня (або наповнена, це вже хто який оптиміст🤪)

  1. Максимально зручне упакування і приємно користуватись, радується око
  2. Справді дієва сироватка. Моє обличчя має бездоганний вигляд завдяки їй, я забула, що таке висипання!
  3. Дуже приємна текстура, яка попри щільність (це не водичка) абсолютно невагома на обличчі
  4. Аромат не навʼязливий і швидко вивітрюється, а колір так і манить нанести ще і ще
  5. Ну і ціна, максимально приємна, а зараз ще і знижки

Я безмежно задоволена і дякую Mermade за такий приємний подарунок 🥹

На черзі тепер маска і новий бальзам для губ, не встигаю просто за оновленнями 🙈

Обіймаю 🤍