Mariya Trofimova

Вітамінний бум A'pieu Vitamin AC Pad

Вітамінний бум A'pieu Vitamin AC Pad

Захотілось на мені на весну здобрити шкіру чимось цікавим, ось на очі потрапили ці диски.

Склад просто лялечка, рішення одностайне - треба брати.

Для кого цей засіб:

  • жирна шкіра,
  • комбінована шкіра,
  • нерівна поверхня шкіри

Повністю склад розписувати не буду, закцентую на найважливішому:

  1. Пантенол (Panthenol) (сьомий інгредієнт)
  2. Аскорбінова кислота (Ascorbic Acid) (восьмий інгредієнт)
  3. Ретинол (Retinol) (дев'ятий інгредієнт)
  4. Екстракт портулаку звичайного (Portulaca Oleracea Extract) (тринадцятий інгредієнт)
  5. Екстракт Алое Вера (Aloe Barbadensis Leaf Extract) (чотирнадцятий інгредієнт)
  6. Саліцилова кислота (Salicylic Acid) (шістнадцятий інгредієнт)
  7. Гліколева кислота (Glycolic Acid) (дев'ятнадцятий інгредієнт)
  8. Содиум гіалуронат (Sodium Hyaluronate) (двадцятий інгредієнт)
  9. Олія чайного дерева (Melaleuca Alternifolia Leaf Oil) (двадцять перший інгредієнт)
  10. Алантоїн (Allantoin) (двадцять четвертий інгредієнт)

Вітамінний бум A'pieu Vitamin AC Pad
Вітамінний бум A'pieu Vitamin AC Pad

В баночці 35 спонжів просочених засобом.

Сироватка жовтуватого кольору, з домінуючим ароматом масла чайного дерева. Диски міцні, не розвалюються в руках, при великому бажанні можна розтягнути, але в процесі використання форма не змінюється.

Диски мають дві сторони, опукла та гладенька, обидві сторони дуже м'якенькі, нічого не дряпає та не подразнює.

Опуклою стороною протираю шкіру 2 хвилини та ще секунд 30 гладенькою. Шкіра трохи червоніє, але це, очікувано, від фізичного впливу на шкіру. Почервоніння сходить швидко.

З таким складом я очікувала, що буде підпікати, але ні, за виключенням специфічного аромату, ці диски абсолютний "комфортік", жодного дискомфорту, печіння, свербежу, навіть на пошкодженій шкірі (лущення/подряпини/запалення) я не відчула нічого.

Абсолютно не сушить шкіру, навіть навпаки, освіжає та зволожує, що і закривати кремом не хочеться.

Використовувала 5 разів на тиждень (виходило приблизно через день + 1 день "вихідний"). Вистачило на 2,5 місяця.

Якоїсь магії не помітила, поверхневі та маленькі запалення він трохи "тушить", але на серйозні запалення (по силі та розміру) ніяк не вливає, власне як і на постакне. Завдяки фактурній текстурі дисків, шкіра після використання дуже ніжна, в принципі логічно, це ж пілінг-педи.

Придбала баночку за 250 грн, це їх справедлива ціна, якщо зловлю на знижці візьму повторно, але точно не за повну вартість.