Mila__Mi

Органічний гель для інтимної гігієни

Органічний гель для інтимної гігієни
Органічний гель для інтимної гігієни

Гель для інтимної гігієни є важливим засобом у моїй щоденній рутині по догляду за тілом.

І якщо гель для душу, ще можна обрати не зі 100% натуральним складом, то засіб для інтимної гігієни я завжди обираю тільки натуральний.

З брендом Feel Fine я знайома вже не один рік і починала знайомство якраз таки з їхніх прокладок з аніоновим чипом. Пізніше ось побачила, що у них з'явився і гель для інтимної гігієни і також вирішила його спробувати.

Тож, ділюся своїми враженнями ⬇️

Напочатку гель знаходився в фірмовій коробочці бренду. Оформлення лаконічне і мені це подобається. Інформація на упаковці насправді чимало: опис засобу та дія основних компонентів, склад, спосіб використання, терміни придатності; інформація дублюється англійською мовою.

Даний засіб підходить для використання навіть діткам від 3 років. Тобто, ви розумієте наскільки це безпечний засіб?

Сама пляшечка виконана зі щільного, якісного пластика. Сам дизайн пляшки, як і основна інформація про засіб в більший мірі дублюється, тобто практично ідентично самій коробці.

Коко-бетаїн та Кокоіл глутамат динатрію
- м'які очищувачі на основі кокосової олії; підходять для чутливої шкіри.
Гліцерин - зволожує та утримує вологу.
Бета-глюкан - зволожує та заспокоює.
Екстракт гамамелісу віргінського - тонізує, надає антиоксидантну дію.
Молочна кислота - регенерує, зволожує, відновлює, зменшує розміри пір.
Левулінат натрію - пом'якшує та надає антибактеріальну дію.
Анізат натрію - має протигрибкові та антимікробні властивості, що забезпечує захист від бактерій.
Аргінін - амінокислота; зволожує та стимулює локальну мікроциркуляцію.
Лейцин - амінокислота; загоює та регенерує, підвищує пружність та зберігає вологу у шкірі.
Екстракт листів дубу - знімає запалення, заспокоює та загоює.

Формат гелю з дозатором, який має надійне блокування (тобто, засіб можна брати з собою в дорогу, бо нічого ніде не проллється).

Дозатор не плюється і при одному натиску, засобу точно вистачить для застосування.

Аромат. Виробник зазначає, що засіб не містить аромату, але я його відчуваю, в незначній кількості, але таки носиком чую. І він мені подобається, бо він трав'яний (найбільше відчуваю в ньому ромашку і корень солодки, хоча їх у складі немає) і трохи солодкуватий. Такий навіть, трошки заспокійливий 🤔

Колір нагадує трав'яний відвар, трохи коричневий, напівпрозорий.

Консистенція рідка, як і зазначає виробник, бо засіб не містить загущувачів.

Засіб використовую щоденно, ось вже не один тиждень, 1-2 на день (зранку та ввечері).

Піноутворення.
Засіб завдяки своїй рідкій консистенції, добре та доволі швидко утворює пінну емульсію, якої вистачає для очищення.

Ефект після використання:
Гель, завдяки м'яким очищуючим компонентам у складі і утворенню емульсіонної пінки дуже делікатно та якісно очищує шкіру.

Завдяки амінокислотам у складі, сприяє зростанню "позитивної" мікрофлори, заспокоює шкіру та запобігає висипанням.

Стабілізує рівень pH та чинить супротив патогенним бактеріям на слизовій оболонці.

Створює легку захисну плівку, яка запобігає втраті вологи та захищає від подразників навколишнього середовища.

Гель як у застосуванні дуже приємний, так і по відчуттям впродовж дня все дуже комфортно. Немає сухості чи зуду (а якщо він був, то використання гелю добре заспокоює шкіру)

Тобто, гель не тільки має гарний склад та м'які очищуючи властивості, але й ще позитивно впливає на мікрофлору слизової оболонки і це дуже важливо.

Я прям дуже задоволена його ним. Якщо шукаєте безпечний засіб для інтимної гігієни (собі, або дитині), дуже раджу звернути на нього увагу 🤎