Vikulyk

Жіночний аромат від Mr.SCRUBBER

Жіночний аромат від Mr.SCRUBBER

Це красивий кришталевий піон, трішки відчувається теплота гранату і цитрус, мені подобається лід в композиції, який ідеально збалансовує піраміду.

Я обожнюю такі контрасти, це наче теплим літнім днем ви проводите кубики льоду по тілу і стікають вони прохолодною водою.

Жіночний аромат від Mr.SCRUBBER

Він доволі жіночний, насичений, проте зрозумілий і досить рідний, дуже нагадує Versace Bright Crystal, тому хто фанатіє від цього аромату, можете звернути увагу на більш дешевий, але дуже схожий аромат.

Парфум підійде на щодень чи для урочистих подій, здається універсальним, проте ніяк не скучним.

Цей аромат наче ностальгія по юності, за безтурботними веселими днями, він підійде як під сукню, так і під спортивний костюм.

Оформлення у флакону дуже гарне, лаконічне, бутильок відчувається у руках важким і виглядає доволі статусно, мені подобається.

Розпилювач працює справно і видає легку мікродиспенсерну вуаль, яка ніжною хмаринкою падає на поверхню.

Стійкість мене задовільнила. Я можу його відчувати пів дня на тілі і 2-3 дні на одязі. Не скажу, що він шлейфовий, хоч відчувається на одязі декілька днів, проте тихо і дещо інтимно, цим ароматом ви однозначно нікого не задушите.