V II T O C H K A

Брови!

Брови!
Брови!
Брови!
Брови!

Хеллоу!

Кожних два тижні я оформляю в домашніх умовах свої брови, бо ще жоден бровист мені не вгодив! Спершу я фарбувала брови різними одноразовами крем-фарбами в маленьких пакетиках по типу Елітан, Арт лайн тощо, а потім вирішила, що варто би вже було знайти щось більше за об'ємом і не замовляти кожного разу. Пошукавши трохи на мейкап, мій вибір пав на Joanna Henna Eyebrow & Eyelash Tint у відтінку 03 - brown dark.

І я не прогадала!

У наборі для фарбування міститься: тюбик фарби (15 мл), баночка з активатором (15 мл) і є аплікатор для нанесення, який я вдало загубила.

Фарбую кожних 2-3 тижні. На шкірі тримається фарба десь 2 дня.

  • ЛАЙФХАЙК-1 - для гарної стійкості, кольору та природності активатор-фарба даємо 1,5:1.
  • ЛАЙФХАЙК-2 - стаканчик, де розмішуємо фарбу можна перевернути як на фото, місця буде достатньо і легше потім його очищувати.

Після нанесення, на брівках тримаю до 5 хв, змиваю і все! Красуня:)

Для себе обрала демакіяж обличчя 3в1 від Зелена Аптека, який делікатно очищає та, як мені здається, додатково напитує волосинку.

Підсумовуючи, фарба досить добра. Вистарчає надовго, свою я купляла більше року тому. Не викликає алергію, якщо наносити на брівки, бо для вій вона мені не є комфортна - це єдиний мінус.