O_Skomska

Крем проти втоми для шкіри навколо очей від BIOselect

Крем проти втоми для шкіри навколо очей від BIOselect
Крем проти втоми для шкіри навколо очей від BIOselect

Давно хотіла спробувати даний кремчик.

Використовую протягом місяця і готова поділитись враженнями .

BIOselect Illuminating & Anti-Fating Eye Contour Cream .

Призначений для віку : 20+

Об'єм достатньо великий: 30ml

Вартість : 1080-1350 грн.

Баночка розміщена в картонній коробочці на якій вказана необхідна інформація.

Крем проти втоми для шкіри навколо очей від BIOselect

Крем представлений в матовій, скляній баночці.

На кришці зображений знак бренду у вигляді стилізованого дерева.

Є захистна мембрана(що дуже важливо)

Склад: Salvia Officinalis (Sage) Flower / Leaf / Stem Water, Glycine Soja (Soyabean) Oil, Butyrospermum parkii (Shea) butter, Olea Europaea (Olive) Fruit oil, Glyceryl stearate citrate, Glycerin, Aqua (Water), Argania Spinosa ( Argan) Kernel Oil, Sodium stearoyl lactylate, Aloe balbadensis Leaf Juice, Cera Alba (beeswax), Origanum Dictamnus Flower / Leaf / Stem Extract, Helianthus annus (Sunflower) Seed oil, Gellan Gum, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary ) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic acid, Sodium Hydroxide.

активні інгредієнти: екстракт дріжджів, гіалуронова кислота, олія опунції і екстракт діктамо

Текстура: кремова, масляниста, середня по щільності .

Колір : має приємний жовтуватий відтінок

Аромат : дуже легкий , трав'яний

Процес використання: крем можна наносити як зранку , так і ввечері. Рівномірно розпроділяючи в зоні під очима .

Мої висновки після місяця користування:

  • Баночка засобу дуже зручна в користуванні, приємна на дотик, компактна , легко закручується (з мінусів особисто для мене , що немає лопатки , для нанесення крему
  • Текстура дуже комфортна, потрібно зовсім трішки, для одного використання. Швидко поглинається. Не відчувається та не обтяжує.
  • Аромат досить легкий, майже не відчутний і це великий плюс для мене .
  • Крем має чудовий органічний склад; спеціальні сертифікати : cosmebio, cruelty free, ecocert, icea, vegan , та не тестується на тваринах.
  • Крем не конфліктує з декоративними засобами , на нього чудово лягає консилер. Не залишає блиск.

(лише одного разу я нанесла крему забагато , ніж зазвичай і тоді він почав скочувати , тому тут важливо розуміти потрібну кількість )

  • Економний у використанні , вистачить на довго (можна користуватись 12 місяців після відкриття)
  • Алергічних рекцій, покрасніння і т.д - засіб не викликав.
  • Крем чудово зволожує, наповнює шкіру.
  • Шкіра стала більш пружніша, доглянута

Крем призначений проти втоми для шкіри навколо очей .

І звісно я також інколи не досипаю, стресую, маю синці під очима і декілька зморшок. Тому було цікаво , чи буде заявлений результат.

Після двох тижнів використання я побачила легке освітлення, але при цьому в мене був і нормальний режим сну, та без стресів.

Далі коли знову був недосип , втома - це відразу відзеркаюється в зоні очей.

З відчуттів - шкіра стала пружніша і завдяки цьому виглядає зоровішою.

Крем має гарний склад , та гарно працює.

Але якщо у вас є постійний стрес, недосип та втома, не думаю, що він буде чарівною пігулкою і врятує ваш вигляд на всі 100% , адже це має працювати в комбінації.

Крем на мені дав бажаний результат , я із задоволенням ним користуюсь кожного дня.

Його вартість не з дешевих, але розумію за що така сума, адже багато плюсів і його вистачить на довго .

Шкода звісно , що немає пробників , щоб кожен міг зробити затест і зрозуміти для себе даний продукт.

Можливо з часом доповню відгук, адеж такі засоби мають накопичувальний ефект і цікаво його відслідкувати .

Якщо у Вас буде бажання , та змога познайомитись з брендом - рекомендую!