Tanserb

LN Pro Multi-Finish Eyeshadow Pallette № 402 dusty . Чарівні дуохроми!

LN Pro Multi-Finish Eyeshadow Pallette № 402 dusty . Чарівні дуохроми!
LN Pro Multi-Finish Eyeshadow Pallette № 402 dusty . Чарівні дуохроми!

Цю палетку я побачила на просторах інтернету. Пішла до магазину, потестіла. Такі розкішні сіяшки і за таку бюджетну ціну?!?! Треба брати!

LN Pro Multi-Finish Eyeshadow Pallette № 402 dusty . Чарівні дуохроми!
LN Pro Multi-Finish Eyeshadow Pallette № 402 dusty . Чарівні дуохроми!
LN Pro Multi-Finish Eyeshadow Pallette № 402 dusty . Чарівні дуохроми!

Насправді, палетка чудова. На неї треба дивитися, а не читати про неї ))) Але, трохи про неї все ж таки розповім, основні моменти.

Плюси:

  • Зручні розміри (не замала, та не завелика). 10 грам, 10 відтінків
  • 5 матових відтінків, 5 сяючих відтінків
  • Матові відтінки непогано пігментовані, достатньо м’які, гарно набираються на щітку та переносяться на повіко, легко тушуються
  • Сяючі відтінки дуже красиві, м’які по текстурі, не замилюються, краще за все набираються пальчиком (на щітку майже не набираються), рівномірно ложаться на повіко.
  • Дуохроми реально дуохромять (переливаються в різні кольори)
  • Дуже красиві дуохроми
  • Палетка підійде як для святого макіяжа, так і для щоденного

Недоліки:

  • Дуохроми, особливо біло-золотий, дуже осипаються
  • Матовий відтінок хакі (зеленуватий, верхній ряд, другий справа) на шкірі виглядає дуже грязним, такми грязно-сірим, плямить. Невдала формула, чи відтінок.
  • Матові відтінки, що можна ложити в складку, для мене надто теплі. Я в цієї палетці не знайшла кольору в складку повіка

Мейк 1: використані відтінки – 2, 6, 7, 8

Мейк 2: використані відтінки – 9

Мейк 3: використані відтінки – 5, 4

Мейк 4: використані відтінки – 4, 8

Мейк 5: використані відтінки – 2, 7, 5, 10

Нажаль, фото не може передати всю красу сяючих відтінків. У житті вони набагато красивіше! У палетки є деякі недоліки. Але, вона все рівно чудова! І її бюджетна ціна просто здивувала. У мене дуже часто рука тягнеться до неї.