Annet🦄

Бальзами для губ на літо

Бальзами для губ на літо

Привітики!

На цей допис мене надихнула моя свіжа покупка бальзаму для губ від

💛 Uriage Бар'єсан стік для губ SPF30.

А й справді, - подумала я, можливо те почервоніння губ після садово-польових робіт у мене не випадково. Може це і є сонячний опік? Мазати губи сонцезахисним кремом було взагалі не варіант, - хто пробував, той знає)))) + я регулярно хочу пити, тому ковтати це все теж не на користь. Тому рішення прийнято! Я купила бальзам із сонцезахистом і він реально працює! Червоні губи, які під вечір починають чухатися (а іноді ще обсипаються легеньким герпесом від перегріву) пішло в минуле. Що не може не тішити. Тому щиро його рекомендую❤️

Якщо жовтий Uriage у мене на ранок, то потрібно щось зволожуюче і на вечір... а бальзамів багато не буває. То ж я придбала ще Олівець для губ Bioderma Atoderm Lip Stick. Ним я дуже задоволена - губи максимально зволожені. Це саме те, чого я хотіла. По своїй дії Uriage та Bioderma для мене ідентичні. Просто мені шкода мастити сонцезахисним бальзамом губи на вечір. Ну самі розумієте...

🍯 Найстарший мій бальзам від Weleda Бальзам-захист для губ "Еверон" - пам'ятаю як я його довго обирала, бо шукала саме медовий густий варіант на зиму. І в принципі він мене повністю влаштовує. Можливо повторю у майбутньому.

А ось останнього представника моєї колекції сяючий бальзам від Catrice я навіть на сайті не знайшла. Додала посилання на щось подібне по вигляду на губах. Купляла його у Польщі у 2022 році. Він мегагламурний - ✨ золотаві блискітки сяють, проте на губах абсолютно не відчуваються, губи трошки червоніють - ефекту зволоження стає хивилин на 5. На тому все. Бо не все золото, що блищить)))

Які бальзамчики для губ полюбляєте ви? Пишіть мені назви своїх улюбленців

Бальзами для губ на літо
Бальзами для губ на літо