O.Kazkova

Теплі дівочі розмови за чашечкою чаю

Теплі дівочі розмови за чашечкою чаю

Це мій перший міст для тіла, тому я не знала, чого очікувати від насиченості та стійкості аромату. І - маленький спойлер - цей продукт мене приємно вразив😍

Пакування. Продукт міститься у милій блакитній пластиковій пляшечці 100 мл з кришкою та зручним розпилювачем. Розпилювач при натисканні випускає ароматну хмарку з малесеньких ледь помітних краплиночок, що ніжно огортають шкіру та волосся.

Теплі дівочі розмови за чашечкою чаю

Трошки про склад. На першому місці у складі стоїть спирт, потім вода, а потім ароматні компоненти та розчинники. Так от, незважаючи на те, що спирт стоїть першим у складі, його запах ледь-ледь відчувається, та й то тільки в момент розпилювання місту. Спирт миттєво вивітрюється, і на шкірі та волоссі чутно тільки парфум.

Піраміда. Опис взято із сайту виробника: “Sweet Gossip розкривається свіжими нотами білих квітів та ягідного цвіту. Верхні ноти - соковиті ягоди лічі, свіжий ароматний бергамот та спілий персик, далі розкривається аромат білих квітів жасмину, півонії та апельсинового цвіту. Базові ноти - мускус, мох та деревна кора”.

Сприйняття аромату. І ось тут для мене найцікавіше. Я вже якось писала, що маю своєрідне сприйняття ароматів у парфумах. Багато парфумів здаються мені заважкими. Навіть ті, що колись подобались. А якщо вони ще й містять мускус, то він для мене перебиває всі інші нотки і стає просто нестерпним. Так от я до чого веду. Sweet Gossip містить мускус, але окрім нього, я відчуваю ще і жасмін, і бергамот, і щось солоденьке. Не знаю, як Mermade це зробили, але мені подобається🥰

У якийсь момент Sweet Gossip починає нагадувати мені аромат улюбленого чаю з бергамотом. І я одразу уявляю подружок, що збираються поділитися цікавими новинами та трошки попліткувати. На столику перед ними стоїть ваза зі свіжими квітами, тарелі із солодкими смаколиками та горнятка з ароматним чаєм. “Неповторний дівочий вечір, пронизаний сміхом та маленькими плітками…” - так пише про цей аромат виробник. І, на мою думку, це дійсно дуже влучна асоціація. Мене приємно здивували цікавість та багатогранність цього аромату, який мускус вдало доповнює, а не перебиває.

Стійкість аромату також приємно вражає. Я думала, що місти не бувають стійкими. Але ось після одненького пшику проходить година, дві, три… А аромат все ще є! Поступово він із насиченого стає все більш ніжним, невагомим. І загалом відчувається на шкірі до 4 годин, якщо принюхуватись. На волоссі ще довше. А ще аромат не шлейфовий та відчувається тільки зблизька - саме те, що треба влітку😉

Я вже спробувала декілька різних продуктів від Mermade, і кожен викликає в мене щире захоплення. Парфумований міст Sweet Gossip не став виключенням. Безмежно вдячна Mermade за цю ароматну новинку! Ви чарівні❤️

Дякую за увагу🫶