Чистикова Дар'я

Пінка для вмивання з протеїнами пшениці Sane

Пінка для вмивання з протеїнами пшениці Sane

З брендом Cosmetics Sane знайома ще з грудня минулого року. Він імпонує мені ефективністю, бюджетністю та стриманим дизайном. Щиро кажучі, купую цю пінку з протеїнами пшениці вже втретє. Власне це гарний показник, розповім про неї детальніше ⬇️

Обіцянки виробника

Виробник зазначає, що дана пінка підходить для всіх типів шкіри та обіцяє:

— м'яке та делікатне очищення;

— стійкий ефект підтягнутості та тонізації шкіри;

— при регулярному використанні вирівняти мікрорельєф обличчя;

— уникнути зневоднення та активізувати процес регенерації .

Пакування та загальні характеристики

Пакування стандартне, затемнений міцний флакончик з дозатором-піноутворювачем. Об'єм продукту становить 150 мл, мінімальна інформація присутня на звороті.

Цікаво, що саме на флаконі, ніяких обіцянок виробника немає, навіть інформації про те, що виробник радить уникати нанесення на зони навколо очей. Я знайшла цю інформацію безпосередньо на сайті виробника, а стосовно ділянки навколо очей це взагалі у розділі питання/відповіді, що насправді дивно. Вважаю таку інформацію доцільно зазначати саме на засобі.

Вартість варіюється від 140 до 170 грн, в залежності від торгівельної платформи.

Піна за текстурою дуже м'яка та повітряна. Аромат доволі ніжний і ненав'язливий, пудрово-пшеничний.

Стосовно складу

1. Aqua (вода): Основний розчинник.

2. Cocamidopropyl Betaine (кокамідопропіл бетаїн): Поверхнево-активна речовина, що створює піну і очищує шкіру.

3. Ethylhexylglycerin (етилгексілгліцерин): Зволожувач і консервант.

4. Betaine (бетаїн): Зволожувальний і заспокійливий компонент.

5. Sodium Cocoamphoacetate (натрію кокоамфоацетат): М'який очищувач, який допомагає зберегти вологу в шкірі.

6. Glycerin (гліцерин): Зволожувач, що притягає вологу до шкіри.

7. Hydrolyzed Wheat's Plantlets (гідролізовані рослинні зародки пшениці): М'який заспокійливий і зволожувальний компонент.

8. Lauryl Glucoside (лаурілглюкозид): М'який очищувач, виготовлений з вуглеводів із стійким піноутворенням.

9. Sodium Сhloride (натрію хлорид): Регулює в'язкість і консистенцію продукту.

10. Panthenol (пантенол): Про-вітамін В5, зволожує і заспокоює шкіру.

11. Phenoxyethanol (феноксіетанол): Консервант.

12. Disodium EDTA (дисодій едтат): Хелатуючий агент, який допомагає видалити забруднення з шкіри.

13. Glucose Carboxylate (глюкоза карбоксилат): Вітамінний компонент, що зволожує.

14. Sodium Cocoyl Glutamate (натрію кокоїл глутамат): М'який очищувач і зволожувач.

15. Sodium Lauryl Glucose Carboxylate (натрію лауріл глюкоза карбоксилат): М'який очищувач і зволожувач.

16. Lactic Acid (молочна кислота): Ексфоліюючий агент, допомагає видалити відмерлі клітини шкіри.

17. D-(-)-Pantolactone (D-(-)-пантолактон): Вітамінний компонент, зволожує і заспокоює шкіру.

18. Pantoic Acid (пантоїнова кислота): Про-вітамін В5, зволожує і заспокоює шкіру.

19. Parfum (парфум): Ароматизатор.

PH 5.5, тобто нейтральний рівень кислотності, який зазвичай вважається оптимальним для шкіри обличчя. Це означає, що дана пінка для очищення не буде занадто агресивно впливати на шкіру і допоможе їй залишатися збалансованою.

Враження від використання

Згадуючи перше використання, чітко пам'ятаю, що мені пінка не сподобалась🙈 Аромат був, як на мене, доволі незвичний, хоча і достатньо легкий. Потім почала боліти частина обличчя біля ока, без візуальних ознак. Я звичайно зв'язала всі ці наслідки з пінкою, а не з попередньою прогулкою у доволі вітряний день.

Радію, що дала їй "другий шанс". При наступних вмиваннях ніяких негативних наслідків не було абсолютно, та й аромат здався більш приємним🤷‍♀️

Зараз, закінчуючи вже третій флакон, можу точно сказати, що:

● пінка приємна у нанесенні та використанні;

● легко змивається, не залишаючи відчуття стягнутості чи сухості;

● при попаданні в очі не викликає відчуття печіння або дискомфорту;

● делікатно очищає шкіру від себуму;

● відсутня сухість чи стягнутість шкіри до нанесення подальшого догляду;

● присутній ефект матовості;

● в результаті шкіра м'яка та гладенька на дотик.

Нажаль обіцяного ліфтинг ефекту чи мінімального вирівнення мікрорельефу шкіри саме від пінки я не помітила. Але зазначених вище переваг від такого типу засобу мені достатньо.

З мінусів, вона доволі швидко закінчується. При стандартному вмиванні обличчя двічі на день по два натиска помпи мені вистачає одного флакону на 1-1,5 місяці.

Особисто я, планую використовувати пінку Sane з протеїнами пшениці і надалі. Можу однозначно рекомендувати, як бюджетний та ефективний засіб для очищення обличчя.

Дякую за увагу ❤️