inspirit_inspires

Сировотка TINK з кофеїном та лайфхаки, як зменшити темні кола під очима ( ^ω^ )

Сировотка TINK з кофеїном та лайфхаки, як зменшити темні кола під очима ( ^ω^ )

Український бренд TINK тішить своєю кількістю продуктів 🥰 А як щодо цієї сироватки? 👀

За структурою більше нагадує кремчик, використовую вже другу подібну баночку, іноді грішу тим, що замінюю їм крем для обличчя.

Взагалі, всіма кремами "для повік", "для губ", "для лівої п'яточки", "для правого ліктика", можна користуватися будь-де. І для п'ят і ліктів можна використовувати будь-який інший нормальний крем. Говорю як маркетолог 😉

Мені подобається, використовую час від часу, але пам'ятай, що повністю позбутися синців під очима для деяких людей можна тільки за допомогою операцій та інших втручань :(

● користуватися спф в зоні повік та носити очечі 😎

● ретельно зволожувати шкіру та захищати від шкідливого оточення 💧

● не змивати макіяж ватними дисками шляхом стирання косметики разом із верхнім шаром шкіри 😅

● багато спати (плюс це важливо не тільки для краси, але і для фізичного та ментального здоров'я, так що зайвий кофеїнчик краще наноси на обличчя) ☕

● правильно харчуватися (так не тільки синці під очима стануть менше, а й у принципі ти відчуватимеш себе краще) 🍏

● менше плакати і нервувати (кофеїнчик стимулює тривожність, тому давай у міру його пити, ок? А якщо є щось, через що ти плачеш — то жени це в шию!) 🫶


АЛЕРГІКАМ від алергіка. У складі є феноксіетанол! І парфумчик. В принципі штуки відносно безпечні, але всі продукти перевіряй на маленькій ділянці шкіри. Не поспішай відразу мазати невідомий продукт на обличчя, бо я вже так попадалася, потім ходила півліта в плямах як прокажена))

Склад ок, бери, не бійся. За цей мілілітраж і склад ціна-якість супер 💛


Нехай у тебе в житті не буде приводів тривожитися і нервувати, не тільки для збереження зовнішньої краси, але і для збереження краси внутрішньої 💛

Тицяй кнопочки, щоб сказати мені спасибі, а ще шукай мене в інших соцмережах за цим ніком 🌼