alena.rosee

Нова туш Maybelline Firework

Нова туш Maybelline Firework

Всім привіт! 💕

В цей понеділок кур'єр привіз мені пакуночок з новинками від Мейбеллін, авжеж я зраділа , бо пробувати новенькі туші то любов 🤩

Давайте подивимось , що ж це за новинка 🎆

(Натискай "Дізнатись більше") 💕

Одразу хочу подякувати Мейкап за повернення Рубрики Активні-Креативні . Та рада бути в списку найактивніших участниць клубу 💕

В мене туш у двох варіаціях : звичайна чорна та чорна водостійка.

  • флакон зроблений з якісного пластику , сама туш зроблена гарно , приємно тримати в руках
  • Щіточка силіконова та гнучка , тобто вона рухається при фарбуванні вій
  • при цьому щіточка ще й м'яка , не царапає очі.
  • Формула туші кремово-гелева
  • На щіточку набирається достатньо засобу , іноді треба частину туші залишити на горлишку
  • Колір насичений чорний
  • Запах у не водостійкій туші - звичайний косметичний , у водостійкої - більш виражений .
  • Профарбовує: звичайна одразу дає об'єм та подовження , водостійка : більш дає довжини і вже потім обєм.
  • При одному шарі нанесення: звичайна робить віі більш пухнастими , водостійка -глянцевими .
  • На фото цього непомітно, в 2 шари ефект однаковий у обох тушів.
  • На фото туш нанесена в 1 шар.
  • Моі вії звичайні , не короткі , але не супер довгі, є природний вигин, тому я одразу помітила гарний ефект об'єму, подовження та насиченого чорного кольору ! Також підкручення вій тримається довго.
  • Туш не осипається , не подразнює очі.
  • змивається звичайна та водостійка - двухфазками.
  • Туш термостійка , не пливе , не тече, дуже класно тримається до демакіяжу .

P.s на губах мій просто мега улюблений блиск Maybelline Lifter Plumer у відтінку 04. 🌶️ про інші відтінки почитати можна тут:

https://club.makeup.com.ua/post/33726/