AsyaFox

Нове замовлення з mermade

Нове замовлення з mermade
Нове замовлення з mermade

✨Всім привіт, це Ася! Останнім часом в моїй стрічці було дуже багато оглядів на продукцію від Mermade , що дуже спокусливо🫦 Не втрималася і придбала собі у них наборчик!

☝🏻За що відразу хочеться похвалити: візуальна складова бренду. Косметика хоча і бюджетна, але пакування на вищому рівні, якісний картон, витиснені малюнки та текст, креативні цитати що піднімають настрій - все це дуже круто, і приємно бачити такий рівень в українського бренду.

Що я замовила: 🤪

🌱Балансуючий гель для вмивання обличчя Mermade Wait! Clean Up Step Up Bioflavonoids & Vitamin E Balancing & Hydrating Cleancer

🌱Тонізувальні гідрогелеві патчі під очі Mermade Take It Easy Patch

🌱Сироватка заспокійлива для обличчя Mermade Take It Easy

🧐Перейдемо до моїх вражень:

1. Гель для вмивання

Від виробника:

- легкий прозорий гель легко усуває забруднення та надлишковий жирний блиск;
- робить шкірний покрив більш матовим;
- містить ніжні ПАР (поверхнево-активні речовини);
- підходить для щоденного використання;
- буде доречним для всіх типів шкіри, зокрема сухої, нормальної та чутливої;
- має легкий свіжий аромат огірка і кокосового молочка;
- без сульфатів і барвників

🐱Від мене:

Цей засіб 5 з 5. Він ідеально очищає обличчя від макіяжу та забруднень, не викликає почервонінь, висипів. Приємно пахне і має ніжну консистенцію. Повторю покупку !

Нове замовлення з mermade
Нове замовлення з mermade
Нове замовлення з mermade

2. Патчі під очі

Від виробника:

- добре освіжають, тонізують, бадьорять;
- активно борються з ознаками дегідратації, слідами втоми, неякісного сну;
- містять натуральні екстракти зеленого чаю і водоростей;
- виводять зайву воду, знімаючи набряки;
- вирізняються заспокійливими та протизапальними функціями;
- не залишають шансів почервонінням, подразненням;
- усувають темні кола під очима;
- глибоко живлять і зволожують тонку шкіру навколо них;
- повертають їй гладкість, пружність, еластичність;
- делікатно вирівнюють відтінок і розгладжують рельєф епідермісу;
- оберігають його від негативного впливу зовнішніх факторів;
- зменшують видимість мімічних зморщок і тонких ліній.

🐱Від мене:

Це перші патчі в моєму житті після яких я дійсно помітила ефект! Вони неймовірні, охолоджують, всього за 20хв розгладжують шкіру під очима, роблячи погляд більш бадьорим, дійсно допомагають при ранкових "запливах" на обличчі. В банці багато есенції, самі патчі гарні, з блискітками, міцно тримаются, не сповзають по обличчю. Єдине що не помітила , так це освітлення шкіри, можливо це накопичувальний ефект. Я поки використистовувала їх всього 2 рази. Однозначно повторю, та заради цікавості спробую іншу серію.

3. Сироватка

Від виробника:

Особливості сироватки від Mermade:

- основний інгредієнт – олія канабісу;
- містить активні речовини, які тонізують шкіру;
- завдяки гідролату зеленого чаю заспокоює;
- сік алое вера є джерелом дорогоцінної вологи;
- пантенол бореться із запаленнями;
- алантоїн стимулює відновлення;
- у разі щоденного застосування шкіра стає більш ніжною, а її тон помітно вирівнюється.

🐱Від мене:

Сироватка має рідку консистенцію, зелений відтінок та приємний запах. Зручний аплікатор, приємний зовнішній вигляд, чудовий склад. Поки важко об'єктивно оцінити її дію, використала декілька разів, напишу доповнення через деякий час. У мене не викликала подразнень, висипань чи ще чогось. Гарно увібралась, обличчя засяяло, зволожилось, чудово лягає на неї тональна основа. Але не сподобалося відчуття липкості на шкірі, обов'язково треба закривати її кремом.

✨Загалом я дуже задоволена покупкою, всі три продукти - попадання у яблучко, так не кожен супер преміальний бренд впорається, а Mermade зміг 👍🏻

Дякую що дочитали відгук до кінця ❤️