Ulia Berna

Подарунковий бокс L'Oréal Paris

Подарунковий бокс L'Oréal Paris

Хочу подякувати за чудовий подарунок. Красиве пакування набору в саме 💖.
Сироватка з гіалуроновою кислотою і кофеїном для шкіри навколо очей. Прозора, рідка, гелева консистенція. Гарно зволожує шкіру, має невеличкий миттєвий ліфтинг ефект. Швидко поглинається, не залишає липкості. Має лопаточку з залізними кульками для нанесення засобу.
Антивікова сироватка з гіалуроновою кислотою, що заповнює зморшки. Ця сироватка супер! Чудово зволожує шкіру обличчя. Миттєвий ліфтинг ефект. Макіяж на неї лягає дуже добре. Шкіра виглядає доглянутою та гладенько.
Також протестила догляд навколо очей та денний крем, за віком вони мені підходять.
Відновлювальний антивіковий догляд для шкіри навколо очей з гіалуроновою кислотою. Крем має легку текстуру, але дуже добре зволожує шкіру. Швидко вбирається шкірою та пом'якшує її.
Тюбик має залізний аплікатор для нанесення масажними рухами. Приємний, прохолодний.
Денний антивіковий крем-догляд SPF50 з гіалуроновою кислотою. Крем густий та поживний. Гарно зволожує. В мене комбінований тип шкіри, і на літо особисто мені подобаються більш легкі текстури.

Подарунковий бокс L'Oréal Paris
Подарунковий бокс L'Oréal Paris
Подарунковий бокс L'Oréal Paris
Подарунковий бокс L'Oréal Paris
Подарунковий бокс L'Oréal Paris