Sofiia_Ts

Олія для нігтів і кутикули Shelly з екстрактом грейпфруту та вітаміном А

Олія для нігтів і кутикули Shelly з екстрактом грейпфруту та вітаміном А

Всім привіт! Мабуть багато з вас носить крем для рук в сумочці, а як щодо олійки? Я з таких людей, бо вона зразу робить ваші нігтики візуально красивіші, та манікюр акуратнішим. Я уже навіть частіше зволожую кутикулу, ніж руки 😄

Ця олійка включає багато функцій: практичність використання, аромат, мініатюрність засобу, доглядові компоненти.

Олія для нігтів і кутикули Shelly з екстрактом грейпфруту та вітаміном А

Олійка упакована в мініатюрний флакон з щільно набитим пензликом, яким зручно наносити олійку на поверхню нігтів та кутикули, він максимально охоплює всі зони, які потрібно. З іншої сторони є кнопка, за допомогою якої регулюєш кількість засобу, одного натиску вистачає на всі 10 пальців.

Аромат ніжний та приємний, легкі ноти цитрусу, які вивітрюються досить швидко.

Олія дуже швидко поглинається, залишаючи по собі легкий делікатний блиск на нігтях та зволожену і незамітну кутикулу 🙌

Цей ефект залишається в мене на весь день 🤍

Paraffinum Liqvidum, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Retinyl Palmitate, Fragrance, CI 75120.

Олійка на основі вазеліну, містить велику кількість корисних масел та вітамін А.

Якщо вам потрібно швидко і без зусиль привести свій манікюр в охайний вигляд, цей засіб точно для вас. Цінні олійки крім візуального вигляду, зроблять ваші нігті міцнішими за здоровішими, а кутикулу пом'якшать та згладять 🙌